Przepiękna Urszula Sipińska długo ukrywała tę historię. W młodości dostała tajemniczą kopertę, zajrzała do środka i zamarła

Przepiękna Urszula Sipińska długo ukrywała tę historię. W młodości dostała tajemniczą kopertę, zajrzała do środka i zamarła Źródło: youtube.com/ontario1959

List zmienił diametralnie życie Urszuli Sipińskiej. Do tej pory uważa, że podjęła bardzo dobrą decyzję. Bardzo rzadko jednak wspomina o tej sytuacji. Wielu fanów nie było świadomych, że takie wydarzenie w ogóle miało miejsce w jej życiu.

List, który pewnego dnia otrzymała piosenkarka, wywołał w niej ogromne emocje. Musiała podjąć decyzję bardzo szybko i nigdy jej nie żałowała. Z pewnością za drugim razem postąpiłaby tak samo.

Kiedy otworzyła kopertę i zobaczyła list, zrobiło jej się bardzo miło. Jednak w następnej chwili zamarła

Urszula Sipińska była tak rozchwytywaną gwiazdą, że niejednokrotnie dostawała propozycje ułożenia sobie życia za granicą. Podbijała sceny w Japonii, a nawet Meksyku, była sławna na całym świecie. Kiedyś nawet szwajcarska multimilionerka Emma zaproponowała jej wspólne mieszkanie w luksusowym domu. Polska gwiazda odmówiła, powiedziała wprost, że woli mężczyzn, nawet bez pieniędzy. Pewnego dnia do jej rąk trafiła jednak tajemnicza koperta. Jej historię ukrywała bardzo długo, w końcu jednak wszystko wyszło na jaw. 

W 1968 roku zapukał do jej drzwi pracownik rumuńskiej ambasady i wręczył list nadany przez reżysera Valeriu Lazarova wprost z Bukaresztu. Pisał w nim, że po usłyszeniu piosenki "Zapomniałam" szukał z nią kontaktu, bo kogoś takiego jak ona potrzebował do swojego filmu. Oprócz listu w kopercie znajdowało się coś, co sprawiło, że zamarła - bilet lotniczy do Rumunii. Wszystko było tak niecodzienne i fascynujące, że bez wahania wsiadła do samolotu i na miejscu spotkała się z przystojnym reżyserem.

Urszula Sipińska zakochała się z wzajemnością

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W Bukareszcie spędziła 20 dni. Urszula Sipińska wolny czas wykorzystywała na spotkania z Valeriu - para powoli się w sobie zakochiwała. W końcu oświadczył jej, że ma kontrakt na 2 programy w Hiszpanii i najchętniej uciekłby tam z nią i został już do końca życia. On mógł starać się o azyl polityczny, lecz nie polska gwiazda. Bała się, że przez jej decyzje krewni w Polsce będą narażeni na nieprzyjemności.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Spotykała się z nim również w Hiszpanii, lecz kontakty utrudniał im tajniak, który towarzyszył jej przy okazji zagranicznych wyjazdów.

- Niefortunną miłość do Lazarova będę pamiętać, choćbym miała żyć 110 lat - mówiła po latach Urszula Sipińska, wspominając list, który zmienił całe jej życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo każdy zrobi sałatkę jarzynową na święta. Większość osób popełni fatalny dla zdrowia błąd, konsekwencje mogą być straszne
  2. Anna Maria Wesołowska zdradziła przerażającą historię ze swojego życia. Koszmar odmienił ją na zawsze, do dziś go pamięta
  3. Mama zobaczyła, że niemowlak kładzie się obok pitbulla. Nagle złapała się za głowę
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News