List do ratownika
Wikipedia.org Dawid Skalec CC BY-SA 4.0
Monika Majko - 13 Maja 2020

Ratownik medyczny znalazł za wycieraczką list, przeczytał i nogi się pod nim ugięły. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie

List znajdował się za wycieraczką samochodu należącego do pana Marcina z Jastrzębia-Zdroju, który na co dzień pracuje jako ratownik medyczny w lokalnym szpitalu. Kiedy mężczyzna przeczytał zapoznał się z jego treścią, zamarł z przerażenia. To niewiarygodne, w jaki sposób został potraktowany.

List za wycieraczką samochodu zaskoczył pana Marcina, a kiedy przeczytał jego treść, kompletnie zaniemówił. Mężczyzna na co dzień pracuje w jednym z lokalnych szpitali jako ratownik medyczny. W ostatnich tygodniach miał ręce pełne roboty z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Nie spodziewał się, że zostanie potraktowany w ten sposób.

List za wycieraczką sprawił, że zaniemówił z wrażenia

Pan Marcin z Jastrzebia-Zdroju codziennie naraża swoje życie dla innych osób jako ratownik medyczny. Mężczyzna w ostatnich tygodniach miał pełne ręce roboty tak, jak wszyscy pracownicy służby zdrowia zarówno w Polsce, jak i na świecie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy doceniają jego poświęcenie. Treść listu, który znalazł za wycieraczką swojego samochodu, jest szokująca.

Zdjęcie jest na pierwszy rzut oka niepozorne.Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tleCzytaj dalej

Wiadomość została wydrukowana i włożona za wycieraczkę auta. Na kartce podpisanej "Mieszkańcy", widnieją obelgi kierowane do ratownika w związku z zawodem, który wykonuje.

- Jak pracujesz w szpitalu to tam siedź! Nie narażaj nas i naszych pociech! Nie roznoś wirusa! Wypier*** do szpitala! Tam jest twoje miejsce! Całe osiedle będzie zarażone przez ciebie ch***! Nie chcemy tu zarazy - można przeczytać na kartce, którą przekazano panu Marcinowi.

List zawiera obelgi kierowane do ratownika. "Wypier*** do szpitala! Nie chcemy tu zarazy"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiakuLepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułówCzytaj dalej

Pan Marcin opublikował zdjęcie kartki w mediach społecznościowych. Na obelgi skierowane pod swoim adresem zareagował z dystansem, choć nie ukrywa, że jest mu przykro z powodu zachowania anonimowego autora wiadomości.

- Podziwiam za "odwagę", szkoda że nie podpisałeś się nawet swoim imieniem. [...] Życzę Ci dużo zdrowia i wytrwałości w walce z wirusem COVID-19. Pamiętaj o całej sytuacji przy głupim przeziębieniu, kiedy będziesz zgłaszać się do jakiegokolwiek lekarza czy też ratownika. Mam nadzieję że w tym momencie dopadną Cię wyrzuty sumienia, jakich jeszcze nie miałeś - skomentował wiadomość ratownik z Jastrzębia-Zdroju.

Dzisiaj grzeje:

1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony
2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku

Jednocześnie mężczyzna zaapelował do wszystkich, by szanowali pracę wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy codziennie walczą z pandemią, narażając własne życie i zdrowie. To nie pierwsza historia z podobną wiadomością, która obiegła krajowe media, a strach nie usprawiedliwia wstrząsającego zachowania autorów takich listów.

- A wszystkim innym chciałbym przekazać, aby szanowali ludzi, którzy walczą z wirusem. Pracujemy dla Was i Waszego zdrowia, narażając swoje - dodał na koniec pan Marcin.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kckiuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News