List odmienił życie studentki
Facebook Uniwersytet Wrocławski
Irmina Jach - 12 Września 2020

Znalazła tajemniczy, stary list w przypadkowej książce z biblioteki. 11 godzin później stało się coś niewytłumaczalnego

List znaleziony w przypadkowej książce z biblioteki stał się początkiem serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Studentka, która odnalazła tajemniczy rękopis sprzed lat nie spodziewała się tego, co się stanie po upływie jedenastu godzin. Była w prawdziwym szoku. To nieoczekiwane zdarzenie odmieniło jej życie na zawsze.

List, wraz z upływem czasu, staje się powoli archaiczną formą komunikacji międzyludzkiej. Ludzie z reguły posługują się komunikatorami, mediami społecznościowymi lub skrzynkami e-mail, które umożliwiają komfortową i szybką wymianę zdań. Mimo że kanały tego typu wydają się istnieć od zawsze, jeszcze dwie dekady temu każdy posiadał w biurku piękną papeterię i liczne długopisy. Pewna studentka, szukając materiałów do egzaminu, znalazła list z przeszłości. Była zszokowana, gdy poznała jego treść.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

List sprzed wielu lat zszokował studentkę

Wyjątkowa historia wydarzyła się w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. Studentka, ucząc się do egzaminu, wertowała książki. Gdy znalazła właściwą, wypożyczyła ją i zabrała do domu. Nie podejrzewała, że dzieło dotyczące embriologii zwierząt, kryje w sobie ogromną tajemnicę. Czytając książkę, zauważyła zwiniętą kartkę papieru. Świstek był nieco wyblakły, nie było więc wątpliwości, że został ukryty przed wieloma laty. Okazało się, że to list, który dziadek napisał w 1997 roku do swojej wnuczki. Zaskoczona kobieta udostępniła fragment w mediach społecznościowych, wzbudzając duże zainteresowanie internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

- Kochane Skarbie! Dowiedziałem się, że nie przyjedziesz na święta, wiec przesyłam ci witaminy. Bierz jedną sztukę dziennie. Żeby opakowanie otworzyć, należy mocno nacisnąć na kentkę i obrócić w lewo. Słodycze wypełniłem do objętości pudełka. Wybrałem te, które najbardziej lubisz - napisał senior.

Uniwersytet Wrocławski zdecydował się na udostępnienie wpisu studentki. Zadbano o utajnienie danych osobowych, pozostawiając wyłącznie nazwę miejscowości. Mimo to wnuczka nadawcy listu została znaleziona w zaledwie jedenaście godzin. Uczelnia zadbała o przekazanie jej tej wyjątkowej pamiątki. Kobieta jest dziś dorosła i z rozrzewnieniem wspomina wspaniałe relacje z dziadkiem. Postanowiła zdradzić nieco szczegółów, czym Uniwersytet Wrocławski niezwłocznie podzielił się z internautami.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- Odnalazła się adresatka listu od dziadka, publikowanego przez nas wczoraj. Okazuje się, że należy on do pani Magdaleny Nowosielskiej, która 23 lata temu studiowała na ówczesnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu (...). Dziadek pani Magdaleny, pan Zdzisław Nowosielski z Elbląga, wysłał list do wnuczki w czasie, gdy przygotowywała się do egzaminu z histologii i embriologii u profesora Kuryszki - napisano na stronie uczelni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: mamadu.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News