Babcia w sekrecie kazała jej podpalić w domu liść laurowy i poczekać, aż spłonie. Piorunujący efekt, natychmiast zapaliła olejny

Babcia w sekrecie kazała jej podpalić w domu liść laurowy i poczekać, aż spłonie. Piorunujący efekt, natychmiast zapaliła olejny Źródło: youtube.com Noah Tempestarii

Podpaliła liść laurowy i zaczekała, aż cały spłonie. W sekundę zauważyła piorunujący efekt, który przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Nie zwlekając ani chwili zapaliła kolejny, a cały proces pokazała na krótkim materiale.

Liść laurowy to stały bywalec w polskiej kuchni. Najczęściej łączony jest z zielem angielskim i dodawany do zup czy sosów. Choć pojedynczy, wyjęty z opakowania listek, nie ma zbyt intensywnego zapachu, dodany do dania pozwala wydobyć głębię smaku i aromatu. Niewielu jednak wie, że wykorzystać można go w zupełnie inny sposób. Wystarczy go podpalić, by cieszyć się nieprawdopodobnymi efektami. Raz wykorzystany trik na dobre zagości w waszym domu. 

Kazała podpalić liść laurowy i zaczekać, aż spłonie. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania

Na co dzień towarzyszy ci spory stres związany z pracą czy innymi obowiązkami? A może zwyczajnie masz problemy ze snem? Na każdy z tych kłopotów w genialny sposób zadziała liść laurowy. Z tego triku korzystały nasze babcie, a nawet starożytni Rzymianie i Grecy, którzy wierzyli w uzdrawiającą moc tej rośliny. Dziś jednak jest to sposób mało popularny, a zdecydowanie wart uwagi. Więcej o nim możemy dowiedzieć się za pośrednictwem kanału "Noah Tempestarii" w serwisie YouTube, na którym twórca opublikował szczegółową instrukcję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

By skorzystać z tego triku potrzebujesz jedynie ognioodpornego naczynia, liścia laurowego oraz zapałek, zapalniczki lub świeczki. Podpal liść i umieść go w naczyniu. Po kilku minutach ze spalanej rośliny zacznie wydobywać się uspokajający zapach, a ty w końcu się zrelaksujesz. Możesz również przemieszczać się po całym domu z naczyniem, by rozprowadzić aromat po wszystkich pomieszczeniach. Później możesz powtórzyć proces. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podano wyniki głosowania z 90% komisji. Zdumiewająca zmiana w wynikach, liczby mówią same za siebie

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Liść laurowy działa nie tylko uspokajająco i relaksująco. Mało kto wie, że ta niepozorna roślina obniża ciśnienie krwi, redukuje stres i reguluje poziom cukru we krwi. Jeżeli jednak dodajecie go do posiłku pamiętajcie, by wyjąć go tuż przed samym spożyciem dania - sam liść nie smakuje najlepiej, choć pozwala wydobyć głębię smaku z każdej potrawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Dorota Wellman przerwała milczenie. Wyznała całą prawdę, niestety jest nieuleczalnie chora
  4. Wiemy jak głosowali Polacy z różnym wykształceniem. Im wyższe, tym więcej tracił jeden kandydat
  5. Mężczyźni o konkretnych imionach najczęściej zdradzają. Kobiety muszą przy nich bardzo uważać
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News