Takiej wojny internauci bez wątpienia się nie spodziewali. Hanna Lis wpadła w prawdziwy szał i krótkim wpisem zmiażdżyła znaną polityk PO.

Wczorajsze głosowanie nad projektem „Ratujmy Kobiety” według wielu obywateli okazało się prawdziwą porażką opozycji, obnażając wszelkie jej słabości. Nikogo nie zdziwił więc fakt, iż liczni internauci wyrazili swoje niezadowolenie z tego powodu na portalach społecznościowych.

Jedną z takich osób okazała się Hanna Lis. Stanowczo odpowiedziała ona na tweeta, którego wcześniej opublikowała Joanna Mucha.

ZOBACZ TAKŻE: PiS oszalał?! Przez jedną decyzję MILIONY Polaków straci pracę

Niespodziewana wojna

– Chciałam Wam powiedzieć, setkom tysięcy Obywatelek i Obywateli, którzy podpisali się pod projektem ustawy liberalizującej drakońskie prawo antyaborcyjne, że czuję tę samą złość. Ale to nie jest koniec. Jest nas coraz więcej. Nadejdzie czas, kiedy nie można będzie nas dłużej lekceważyć! – napisała Mucha, na co natychmiast zdecydowała się odpowiedzieć Lis.

– Z całym szacunkiem: sami siebie lekceważycie, bo to 39 posłów „opozycji” wyrzuciło projekt do kosza, pokazując tym samym „setkom tysięcy obywatelek i obywateli”, ile dla was znaczy ich głos. Spodziewajcie się zatem wzajemności – zripostowała stanowczo dziennikarka.

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Koniec Nowoczesnej, kolejni posłowie odchodzą

Lis zmiażdżyła posłankę
Fot. Twitter
Lis zmiażdżyła posłankę
Fot. Twitter

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również