Tomasz list został wyprowadzony z równowagi. Ponownie wezwał Polaków do protestów przeciwko władzy. Naczelny „Neewsweka” otrzymał jednak odpowiedź, która go rozwścieczyła.

Tomasz Lis w ostatnim czasie bardzo broni demokracji i większość jego wpisów na portalach społecznościowych, a także wypowiedzi, dotyczy obecnej władzy i tego, co – według niego – robi przeciwko wolności słowa i mediów. Niedawno wypowiedział się na temat zmian w ustawie o Sądach Najwyższych i KRS.

Sejm na dzisiejszym posiedzeniu zajmuje się prezydenckim projektami ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądach Najwyższych. Lis nie wytrzymał i w bardzo emocjonalnych słowach postanowił wezwać Polaków do buntu przeciwko władzy. To kolejny raz, kiedy zachęca ludzi do protestów.

ZOBACZ TAKŻE: TOMASZ LIS SKAZANY. MUSI ZAPŁACIĆ FORTUNĘ

By nie stracić honoru

Na swoim Twitterze napisał, że zaczyna się dobijanie sądów. Mocno wzywa to protestów, by według niego nie stracić honoru.

Jutro początek dobijania sądów. Protestujmy do cholery. Jak nie ocalimy sądów, to przynajmniej twarz i honor – napisał Lis.

Polska do boju

Potem dodaje jeszcze kilka wpisów. Zaznacza, że protesty mają sens i że dzięki temu władza Prawa i Sprawiedliwości upadnie. Chwali także Polaków za protesty w innych miastach.

Protesty mają sens. Nawet jeśli nie ma od razu efektu. Zamordyści tracą siły. Pęknięcie, potem następne, a potem nagle cała konstrukcja zamordyzmu pada. Walka. – stwierdza Tomasz Lis.

ZOBACZ TAKŻE: NAZWAŁ LISA „K…RWĄ BOLSZEWICKĄ”

Wy wszyscy, którzy dzielnie broniliście w tylu miastach Polski wolnych sadów. Jest zimniej, to jedyna zmiana. Kochani, nadchodzi dogrywka – dodaje Lis.

Lis się wkurzył

Na jego wpisy odpowiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Schreiber. Dosadnie odpowiedział naczelnemu „Newsweeka”, że twarz i honor to już dawno stracił. To musiało strasznie zaboleć Lisa, ponieważ szybko mu na to odpowiedział.

Towarzyszu Schreiber – nie wy będziecie oceniać stan mojej twarzy i honoru. Macie podnosić łapkę na rozkaz. I tyle – odpowiedział Tomasz Lis.

Screen Twitter/Łukasz Schreiber

Źródło: niezalezna.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również