Kinga Rusin jest jedną z największych gwiazd telewizji TVN, w której pracuje przy realizacji takich projektów, jak „Agent-Gwiazdy”, czy też niezmiennie „Dzień Dobry TVN”. Poziom popularności dziennikarki wzrósł jeszcze bardziej, kiedy zaczęła ona promować swą ofertę naturalnych kosmetyków oraz zaczęła aktywnie udzielać się na portalach społecznościowych. Fani odważnie twierdzą, że celebrytka nigdy wcześniej nie była w tak dobrej formie, jak obecnie, a Tomasz Lis teraz widzi, co stracił.

Chociaż w przyszłym roku Kinga Rusin skończy 47 lat, wysportowanego i zadbanego ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Gwiazda dba o siebie, uprawiając sport oraz utrzymując odpowiednią dietę, co pozwala jej zachować niezwykle młody, świeży wygląd.

ZOBACZ TAKŻE: Rusin wściekła na partnera! Chodzi bez niej na dzikie imprezy!

Rusin seksowna jak nigdy

Ostatnio dziennikarka zdecydowała się nawet na odważny krok, jakim było pokazanie się na Instagramie jedynie w bieliźnie i lekkim szlafroku. Przyznać trzeba, że wygląda ona na fotografii niezwykle dobrze. Docenili to zdecydowanie także jej fani, obsypując celebrytkę licznymi komplementami i ciepłymi słowami wsparcia w dalszej pracy zawodowej, ale i życiu prywatnym.

ZOBACZ TAKŻE: Rusin ujawniła prywatne sekrety Lisa. On jej tego nie podaruje

Lis teraz widzi, co stracił

W komentarzach pojawiły się także głosy, że to bez wątpienia moment, w którym Tomasz Lis żałuje rozstania z byłą żoną, aby związać się z obecną partnerką, Hanną Lis. Ona jednak zdaje się już w ogóle nie myśleć o smutnej przeszłości, bardzo samodzielnie budując pełną sukcesów przyszłość.

Fot. Instagram/Kinga Rusin

Uwierzysz, że oni kiedyś byli razem?! Szokujące związki gwiazd [ZOBACZ!]


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również