Liroyowi puściły nerwy w TVN24. "Ściągnijmy z Izraela, sprzedajmy Polskę" (video)

Liroyowi puściły nerwy w TVN24. "Ściągnijmy z Izraela, sprzedajmy Polskę" (video)

Poseł Kukiz'15, Piotr Liroy Marzec w ostrych słowach skrytykował rząd Prawa i Sprawiedliwości. Muzykowi puściły nerwy przed kamerami z powodu - jak przekonuje - lawirowania PiS-u w sprawie legalizacji medycznej marihuany.

Mimo, że wszystkie znajdujące się w Sejmie formacje popierają projekt legalizacji medycznej marihuany, to jego uchwalenie i przyjęcie nie może dojść do skutku.

Angażujący się w sprawę opozycjoniści, w tym najbardziej aktywny Liroy, odpowiedzialnością za taki stan rzeczy obarczają obóz władzy. Posłowi Kukiz'15 w jednym z ostatnich wywiadów w TVN24 puściły nerwy i w ostrych słowach skomentował działania Prawa i Sprawiedliwości.

 - Dzisiaj na przeszkodzie (do legalizacji medycznej marihuany - przyp. red.) stoi ministerstwo zdrowia, które doradza w taki a nie inny sposób prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu - powiedział Liroy.

 - Ministerstwo Zdrowia też powiedziało, że nie widzi przeszkód - przypomniała dziennikarka TVN24.

 - Ha ha ha ha, ale się uśmiałem. Już dawno takiego żartu nie słyszałem - odpowiedział Liroy.

Kolejna dziennikarka spytała więc posła Kukiz15, czy tu nie chodzi o to, że PiS nie chce by produkcja marihuany medycznej była w Polsce. To wyraźnie zdenerwowało Liroya.

 - Tak ściągnijmy z Izraela, z Indii. Tak, wszystko zróbmy tak jak sprzedaliśmy kraj, opchnęliśmy wszystkie sklepy, opchnęliśmy gospodarkę i wszystko. Sprzedajmy wszystkich, sprzedajmy też chorych, sprzedajmy śmierć, wszystko sprzedajmy. Tak to jest ten PiS, o którym Pani mówi. To jest właśnie ten PiS, których chce obywatelskich spraw. Który dba o pacjenta. Widzicie państwo? Bo właśnie taki PiS jest, który chce nas znowu przemielić. Gdzie jest walka o gospodarkę kraju? Gdzie jest walka o obywatela w tym wszystkim co mówicie - wypalił rozgoryczony Liroy do kamery TVN24.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News