Liroy zdobył się na szczerość. Ujawnia prawdę nt. konfliktu z Kukizem (VIDEO)

Liroy zdobył się na szczerość. Ujawnia prawdę nt. konfliktu z Kukizem (VIDEO)

W ciągu ostatnich tygodni w mediach wielokrotnie pojawiały się coraz bardziej skrajne doniesienia na temat konfliktu Piotra Marca z Pawłem Kukizem. Przepowiadano ich klubowi poselskiemu rozłam, głoszono pogłębiający się spór. Wreszcie stanowisko w tej sprawie zajął sam Liroy, dementując wszystkie plotki.

Jak stwierdził poseł, głosy mówiące o podziałach w Kukiz'15 są częścią ostrej gry w ramach kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi. Według niego wszystkie doniesienia na temat jego odejścia z klubu są kłamstwem utworzonym przez redaktorów, aby zdobywać popularność oraz psuć od wewnątrz wzajemne stosunki posłów. Liroy otwarcie potwierdził, że pogłoski są wymysłami i nie mają nic wspólnego z rzeczywistą sytuacją w Kukiz'15.

Marzec zaprzeczył plotkom mówiącym o psujących się relacjach z Pawłem Kukizem. Uznał to za bezsensowne, skoro mają wspólny cel - walczenie o prawa obywateli. Gdyby więc otwarcie atakował Kukiza, uderzałby także w sprawę, o którą sam walczy.

To, że Liroy bezpośrednio zdementował wszystkie pogłoski na swój temat, było na pewno potrzebne. Dzięki temu wyborcy Kukiz'15 dowiedzą się o dokładnej sytuacji w klubie i będą w stanie podejmować odpowiednie obywatelskie decyzje związane z wyborem swych przedstawicieli.

https://www.youtube.com/watch?v=j1ue_vSRZTI
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News