Kontrowersyjny polski muzyk chce zostać... prezydentem. Weźmie udział w wyborach

Kontrowersyjny polski muzyk chce zostać... prezydentem. Weźmie udział w wyborach

Liroy zasłynął wśród krajowych wyborców przede wszystkim jako kontrowersyjny raper. Kiedy więc dostał się do Sejmu z ramienia Kukiz'15, wielu obywateli było naprawdę zadziwionych. Jak się jednak okazuje, parlamentarne ławy to dla ambitnego polityka zbyt mało!

Liroy urodził się 12 lipca 1971 roku w gminie Busko-Zdrój. Wychował się jednak w Kielcach i do tego właśnie miasta jest niezwykle mocno przywiązany, o czym chętnie mówi.

Czy Liroy zostanie prezydentem?

Aby więc pomóc Kielcom się rozwijać oraz stawać coraz bardziej atrakcyjnymi, Piotr Marzec podjął decyzję o... starcie w wyborach samorządowych. Polityk i raper chce zostać prezydentem Kielc, na które ma już swój pomysł. - W moim życiu zawsze podkreślałem, że jestem obywatelem Kielc. Nie mogłem obojętnie przejść obok tego, co się dzieje z moim pięknym miastem, to jak postępuje stagnacja, jak przegrywamy walkę z demografią, że coraz więcej osób wyjeżdża, że mamy coraz mniej młodych ludzi. Nie mogę się na to godzić - powiedział polityk, zapowiadając swoją kandydaturę w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych 2018.

Odważna decyzja kontrowersyjnego posła i rapera

- Dziś to miasto potrzebuje nowej siły. Z tego powodu postanowiłem stoczyć bój o Kielce i wystartować w wyścigu o fotel prezydenta tego miasta. To nie jest parlament, gdzie banda dziwnych osobników podejmuje decyzję za obywateli. Tu zadecydują sami obywatele - dodał także Liroy-Marzec, zaskakując wyborców, którzy znali go przede wszystkim z sejmowej batalii o legalizację medycznej marihuany oraz konfliktu z Pawłem Kukizem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków. „Najpiękniejsza Pierwsza Dama!”
  2. Beata Szydło przerwała milczenie! Opowiedziała o zacieraniu prawdy
  3. O co chodzi? Giertych nieoczekiwanie atakuje Gersdorf
  4. Patryk Jaki osiągnął szczyt kompromitacji! Wszyscy się z niego śmieją
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News