Zmiany w sądownictwie wprowadzane przez Prawo i Sprawiedliwość wzbudziły wściekłość wśród tysięcy Polaków. Jak się okazuje, do grupy oburzonych należy również poseł Piotr Liroy Marzec.

Zmiana w sądach jest potrzebna, ale ważny jest sposób, w jaki się to robi. Za zmianą w sądownictwie jest 80-90 procent Polaków. Jak można taki potencjał spieprzyć tak, że ludzie wyszli na ulice? Oni powinni fetować na cześć PiS-u, który zmienia prawo. Jak patrzę na to z boku, to mi się chce śmiać. To pełna amatorka – grzmi Liroy.

Nie rozumie on jak wytrawny polityk, jakim jest Jarosław Kaczyński, mógł doprowadzić do takiej sytuacji. Jego zdaniem politycy Prawa i Sprawiedliwości kompletnie nie wiedzą, co robią.

Jak można mieć 90 procent ludzi, którzy są za i nagle mieć tłumy na ulicach, które są przeciwko tobie. To są mistrzowie wtopy. Chyba gorzej się nie da. Nie rozumiem tego totalnie – mówi oburzony poseł.

Przyznaje również, że do tej pory uważał samego siebie za „żółtodzioba” jednak po tym, co robi partia rządząca przestał mieć jakiekolwiek kompleksy na tym punkcie. Jego zdaniem Prawo i Sprawiedliwość popełnia szkolne błędy.

Totalnie nie mam kompleksu, jak patrzę na to co tutaj się wyprawia i jak logika tutaj nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje – dodaje Liroy.źródło: facebook.com/wiadomosciwppl

...

Zobacz również