Liroyowi puściły nerwy, zbeształ Kukiza. "Chciał mnie wciągnąć w PSLowskie g*wno"

Liroyowi puściły nerwy, zbeształ Kukiza. "Chciał mnie wciągnąć w PSLowskie g*wno" Źródło: .

Liroy nie mógł powstrzymać się od komentarza w związku z ostatnimi wydarzeniami w świecie polityki. Poseł z Kielc w mocnych słowach wypowiedział się na temat Kukiza. To początek wielkiej afery?

Liroy zamieścił w mediach społecznościowych niezwykle bezpośredni wpis odnoszący się do ostatniej konferencji prasowej. Słowa polityków niezwykle go rozjuszyły, czego nie zamierzał ukrywać. Raper zdradził między innymi, że Kukiz próbował go w to "wciągnąć", co najwyraźniej nie do końca mu się spodobało.  

Sojusz z PSL 

W miniony czwartek odbyła się konferencja prasowa z udziałem Pawła Kukiza oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza, gdzie obaj poinformowali o wspólnym starcie w wyborach parlamentarnych. Słowa polityków wywołały skrajne emocje w opinii publicznej, czego nie w sposób nie zauważyć. 

- Nie chcemy żeby Polacy byli skazani na mniejsze zło. Nie chcemy być statystami w PO-PiSowej walce i wojnie domowej, politycznej która rozgorzała na dobre niestety przez te ostatnie 4 lata. Idziemy własną drogą, wspólnie po to żeby osiągać najlepsze cele. Budujemy racjonalne centrum - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.  

Oliwy do ognia dolał wpis posła z Kielc, który ostro wypowiedział się o całej sprawie. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele równie negatywnych słów, co może być początkiem wielkiej afery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Liroy zbeształ Kukiza. Ostry wpis w sieci 

Znany raper był nad wyraz niepocieszony takim obrotem spraw, o czym postanowił jawnie poinformować za pomocą swojego profilu na Facebooku. Liroy zamieścił krótki, ale niezwykle dosadny wpis, gdzie poinformował między innymi, że niedługo przed konferencją Kukiz kontaktował się z nim i proponował przyłączenie się do sojuszu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

- Dożynki Kukiz’15 - Bareja by zwariował. 
Najśmieszniejsze jest to że Paweł do mnie dzwonił i próbował mnie wciągać w to PSL’owskie G*wno.
Przepraszam czytelników za mój „francuski”. 
Tfu... - napisał.  

facebook/liroy/

 

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: facebook 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu