leo messi
Fot. Vimeo
Marcin Owczarek - 28 Grudnia 2018

Lionel Messi: Zarobki gwiazdora i kłopoty z prawem

Lionel Messi zarobki - wielu zastanawia się, ile zarabia ta gwiazda piłki nożnej. W pewnym momencie był jednym z najlepiej zarabiających osób na świecie. Gwiazdor miał świetną karierę, ale od kiedy wyszły na jaw jego kłopoty z prawem, to wszystko zaczęło iść w dół.

Lionel Messi zarobki - to kwestia, która zwala z nóg nie jednego człowieka na Ziemi. Piłkarz potrafił zarobić w kilka sekund więcej niż nie jeden człowiek w miesiąc. Ma niewątpliwie wielki talent, ale on nie pomógł mu, kiedy trafił przed sąd. Messi jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. To jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii. Od małego związany jest z piłką nożną i już w wieku 16 lat znalazł się w FC Barcelonie, klubie, który niejednokrotnie znajdował się na samym szczycie.

Visca El Barca

Piłkarz jest wierny swojemu klubowi i to dzięki jego umiejętnościom nie raz wygrywali krajowe mistrzostwa czy Ligę Mistrzów. Razem z kilkoma innymi zawodnikami tworzyli zgrany zespół, który był wręcz nie do pokonania. Na boisku zawsze dawał z siebie wszystko, był szybki i dokładny. W FC Barcelonie rozegrał 657 meczów. Od 2004 roku aż do dziś zdobył 573 gole i 230 asyst. To zawrotny wynik. Nie raz bił rekordy świata, jeżeli chodzi o strzelone bramki, a sposób, w jaki to robił, przyprawiał fanów klubu o zachwyt. Piłkarz nie powala wzrostem, musiał w przeszłości brać hormony wzrostu, ale nadrabia to zwinnością i szybkością.

Messi skazany prawomocnym wyrokiem

Ostatnio jednak miał spore problemy z prawem. Wraz ze swoim ojcem został oskarżony o przestępstwa podatkowe. Został prawomocnie skazany na 21 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata i na grzywnę w wysokości 2 milionów euro. Nie musiał jednak iść do aresztu hiszpańskiego prawa, gdyż nigdy wcześniej nie był karany.

Ile zarabia Messi 2018, Lionel Messi zarobki, Lionel Messi zarobki 2018

Wiele było spekulacji na temat zarobków Messiego. Wcześniej mówiono, że zarabia około 40 milionów rocznie. Oczywiście to tylko domysły i doniesienia mediów, ponieważ kontrakt między nim a FC Barceloną jest utajniony i nie mamy do niego wglądu. Teraz jednak się to miało zmienić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Styl pierwszych damAgata Duda zmiażdżona przez Jolantę Kwaśniewską? Mamy zdjęcia, ostatnie z nich mówi samo za siebieCzytaj dalej
Lionel Messi zarobki - teraz piłkarz ma zarabiać o wiele więcej. Po ostatnich negocjacjach mówi się, że rocznie ma zarabiać aż 100 milionów euro rocznie, co daje około 434 milionów złotych. To naprawdę bardzo dużo pieniędzy i nie każdy może sobie pozwolić na takie zarobki, nawet jeżeli kopię piłkę.

Zarobki Messiego na sekundę 2018

Teraz czas na trochę matematyki. Dziennie piłkarz zarabia około 1 miliona 189 tysięcy złotych. Zawrotna suma, ale liczmy dalej. Jeżeli przyjmiemy, że przez 5 dni będzie pracował po 8 godzin, jak zwykły obywatel na zwykłym stanowisku to za godzinę będzie dostawał aż 208 tys. złotych. Ile więc zarabia na sekundę? Przeciętnie człowiek zarabia od 12 do 16 złotych na godzinę, Messi zarabia 57 złotych w sekundę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwia Bieniuk Instagram Official. Córka Przybylskiej nie jest już dzieckiem!
  2. Bartosz Kurek: Dziewczyna siatkarza żyje w jego cieniu
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska: Ich małżeństwo skończyło się tragicznie
  5. Kiedy Jan Paweł II został papieżem? Ten dzień był przełomem dla świata
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News