Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka

Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka

Bogusław Linda znany jest wszystkim. Popularny aktor ma w swojej biografii jednak bardzo ciekawy rozdział, o którym nie każdy wie. Gwiazdor miał romans z córką polskiego polityka!

Bogusław Linda złamał niejedno serce. Głównie były to jednak serca jego fanek, chociaż jest też jedno, które może szczególnie zainteresować opinię publiczną. Mało kto o tym wiedział, ale Linda miał romans z córką polskiego polityka!

Monika Jaruzelska miała romans z Bogusławem Lindą!

W mediach pojawiało się bardzo interesujące doniesienie. Bogusław Linda miał być widywany z... Moniką Jaruzelską! Gdy jego fani dowiedzieli się o rzekomym romansie, byli niezwykle zdziwieni. Gdyby bowiem para zdecydowała się wtedy oficjalnie związać, byłaby prawdopodobnie jednym z najgłośniejszych związków polskiego show-biznesu. Aktualnie jednak Monika Jaruzelska pozostaje w związku z ojcem swego syna, Gucia. Para jakiś czemu rozstała się, jednak ostatecznie zdecydowała się do siebie wrócić, aby wspólnie dbać o przyszłość ukochanego dziecka. Jaruzelska wciąż oceniania jest przez pryzmat działań jej ojca, gen. Wojciecha Jaruzelskiego, dawnego prezydenta Polski. Chociaż sama chciała zacząć jakąś polityczną karierę, to jej rodzinne powiązania skutecznie ją blokowały. Gdyby faktycznie pozostała w związku popularnym aktorem, na pewno wróciłaby przynajmniej na pierwsze strony gazet.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda „M jak Miłość” REZYGNUJE! Fani wściekli
  2. Dramat w rodzinie Tomasza Lisa. Z Rusin martwią się o córkę
  3. Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror
  4. Pawłowicz zaatakowała piłkarzy. Boniek odpowiedział jej w mistrzowskim stylu
  5. Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta „jakby rozpłynęła się w powietrzu”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News