Jeden z największych gwiazdorów TVN okrutnie oszukał widzów. Deklaracja, którą złożył, bardzo szybko została zweryfikowana przez rzeczywistość. Teraz fani nie mogą mu tego wybaczyć.

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy stacji TVN. W ostatnich dniach gwiazdor postawił sobie wyzwanie na zjedzenie psiej karmy i stwierdził, że idealnym miejscem do tego będzie schronisko dla zwierząt. Dziennikarz był tak zauroczony dwójką podopiecznych ośrodka, że momentalnie zadeklarował, że oba psiaki zaadoptuje. Niestety dni mijają, a oba czworonogi wciąż przebywają w swoich boksach.

Gwiazdor TVN oszukał widzów

Filip Chajzer na swoich mediach społecznościowych szybko pochwalił się swoimi zamiarami, a jego fani, widząc jego zdjęcia z psiakami, byli wręcz wniebowzięci. Jednak już kilka dni później jedna z pracownic tego schroniska pokazała wszystkim, jak wygląda prawda.

– Z adopcją chyba też do końca nie wyszło… Pamiętacie to zdjęcie poniżej? Obrazek piękny, ale psy nadal tkwią w schroniskowym boksie… Pan Filip Chajzer zrobił sobie dobre show kosztem dwóch bezdomnych psów. Zastanawiam się czego można oczekiwać generalnie od ludzi, jeśli osoba publiczna, lubiana przez wielu z nas promuje się w ten sposób. Uważam, że jest to naganne i nieuczciwe. Tacy ludzie jak Filip Chajzer powinni dawać dobry przykład. A tu… totalna porażka. Totalna klapa – czytamy.

Filip Chajzer momentalnie zaczął się tłumaczyć, że bardzo chciał adoptować zwierzaki, lecz niestety jego partnerka nie wyraziła na to zgody ze względu na traumę, jaką przeszła będąc dzieckiem. Fani niestety nie przyjęli tego do wiadomości i rozpoczęli prawdziwy lincz na gwiazdorze stacji TVN.

– Wszystko pod publiczkę – pewnie niejedna taka akcja była;) shame on you ! – czytamy w komentarzach.
– On nie jest wiarygodny w tym co robi, nie jestem zdziwiona obrotem sprawy. Można się tego było spodziewać po tym człowieku.

– On sporo rzeczy robi pod publikę. Uzależniony od zamieszania dziwny typ.

– JUŻ DAWNO MÓWIŁEM, ŻE TO JEST CHUJ ZŁAMANY – pisze jeden z internautów.

Kim jest partnerka Filipa Chajzera?

Aktualną wybranką dziennikarza jest Małgorzata Walczak. Ich znajomość rozpoczęła się jeszcze w 2016 roku, gdy byli bliskimi znajomymi z pracy. Jednak szybko przerodziło się to w gorące uczucie, którego rezultatem jest ich mały synek. Kobieta w dzieciństwie została dotkliwie pogryziona przez psa i dlatego nie wyraziła zgody na adopcję zwierzaków, którą deklarował gwiazdor. Czy to wystarczy, aby fani wybaczyli Filipowi Chajzerowi?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Gwiazdor z DDTVN BŁAGA o pieniądze w sieci! Fani dostali szału

PRZECZYTAJ: Dramat popularnego polskiego muzyka. Stracił dziecko

PRZECZYTAJ: Michał Szpak jest zażenowany swoimi fankami. To złamie im serca

PRZECZYTAJ: Bohaterowie! Polscy ratownicy zrobili coś niesamowitego dla rannego psa

fot. instagram.com/filip_chajzer
fot. instagram.com/filip_chajzer
fot. instagram.com/filip_chajzer

Znani faceci, którzy lubią przebierać się w damskie ciuszki [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również