Widzowie zdecydowali się bardzo ostro skrytykować program „Dzień Dobry TVN”. Fani coraz bardziej stanowczo odwracają się bowiem od jednego z prowadzących, któremu nie szczędzą nieprzyjemnych komentarzy oraz uwag. O którym dziennikarzu stacji mowa?

Śniadaniowy format TVN na zmianę prowadzi kilka par redaktorów. Najmniej lubianym przez widzów okazuje się duet Andrzeja Sołtysika i Anny Kalczyńskiej, o czym dowiadujemy się w komentarzy na oficjalnym kanale programu na Facebooku.

Prowadzący „Dzień Dobry TVN” pod ostrzałem

Komentarze internautów nie pozostawiają na parze prowadzących suchej nitki. Krytyka jest tym bardziej bolesna, bowiem zarzuca się im brak warsztatu dziennikarskiego.

– Zamieńcie Sołtysika na kogokolwiek. Psuje cały program. Zero wyczucia dziennikarskiego, gada od rzeczy – napisał jeden z internautów.
– Chętnie dołączę się do prośby zmiany pana Sołtysika. Jest wybitnie irytujący. Zupełnie nie pasuje do tego formatu programu – zawtórował mu inny.

Kto miałby zastąpić Sołtysika?

Co ciekawe, widzowie mają już nawet pomysł na nowego prowadzącego, który mógłby zastąpić dotychczasowego. Wybór ten okazuje się naprawdę zaskakujący.

– To nie jest zły pomysł, żeby Pan Bartek Jędrzejak prowadził „DD TVN”. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem i zaraża widza pozytywną energią. Z Darią Ładochą świetnie prowadzi „Pogodną Kuchnię”, więc w roli prowadzącego też byłby idealny, bo nieraz przeprowadzał wywiady i chce się go słuchać. Widać profesjonalizm – napisał jeden z internautów, proponując kandydaturę dotychczasowego… prezentera pogody stacji TVN.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdruzgotana gwiazda M jak Miłość przerwała milczenie! „Strasznie cierpiał, to było ostatnie pożegnanie”
  2. Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat
  3. Okropne informacje. Legendarna polska piosenkarka o walce z rakiem

Czy oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Loading ... Loading ...

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]


Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?

...

Zobacz również