Lidl WYKAŃCZA McDonald's. Ta oferta RZUCA na kolana

Lidl WYKAŃCZA McDonald's. Ta oferta RZUCA na kolana Źródło: źródło: wikimedia.org

Tego jeszcze nie było. Jedna z najpopularniejszych sieci dyskontów Polsce rzuciła wyzwanie gigantowi fast-foodów. Lidl mocno postawił się McDonlad'sowi zaoferował coś, co całkowicie rozkłada tego drugiego na łopatki. Klienci już oblizują się ze smakiem.

Lidl ujawnił, że zamierza podbić rynek szybkich i tanich przekąsek. W kilkunastu marketach w kraju pojawiły się w ofercie ciepłe cheeseburgery, które mają konkurować z tymi, które można kupić w sieciach takich jak McDonald's. Okazuje się, że lidlowskie burgery są bardzo pozytywnie oceniane przez klientów, a nawet wskazywane jako lepsze od tych, które można dostać w restauracjach firmowanych przez Ronalda McDonalda.

Większe, ale droższe

Lidlowe kanapki są droższe o niecałą złotówkę (4,99 zł), cięższe i większe od tych, które znamy z popularnej sieci fast-foodów. Co więcej, zawierają więcej ogórka w środku, a ich mięso jest znacznie delikatniejsze. Klienci chwalą sobie także cheeseburgery z Lidla za to, że bułki użyte w ich produkcji są delikatnie chrupkie. Bardzo przypadło to do gustu wielu konsumentom, których miękkość cheeseburgerów McDonald's nudzi.

Nie tylko burgery

Kiedy kanapki na dobre trafią do Lidla? Jak zapowiada Aleksandra Robaszkiewicz, ekspertka od PR sieci handlowej, akcja na razie jest prowadzona jedynie w kilkunastu sklepach w całym kraju. Wiele wskazuje na to, że oferta zostanie wkrótce wprowadzona w całej Polsce. Jest też wielce prawdopodobne, że w przyszłości do oferty trafią także inne ciepłe przekąski. Smakosze już ostrzą sobie na nie zęby. - Cheeseburgery dostępne są w kilkunastu sklepach Lidl w Polsce. Jest to akcja testowa. Przeprowadzamy ją w odpowiedzi na prośby klientów. Nie wykluczamy, że produkty zostaną wprowadzone do asortymentu stałego na większą skalę. Nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy wprowadzać do oferty inne kanapki czy burgery. Chcemy cały czas zaskakiwać naszych klientów nowymi produktami - mówi Robaszkiewicz. źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News