Lidl wycofuje popularne produkty. Miłośnicy grillowania nie będą pocieszeni

Lidl wycofuje popularne produkty. Miłośnicy grillowania nie będą pocieszeni Źródło: wikipedia.org/joho345

Lidl podjął decyzję, która dla wielu wielbicieli potraw z grilla będzie bardzo smutna. Wszystkie sklepy zaczynają wycofywać uwielbiane przez Polaków produkty. Wiele osób będzie bardzo zawiedzionych.

Lidl to jeden z ulubionych sklepów polskich konsumentów. Już niedługo sieć może przeżyć prawdziwe oblężenie, gdy na sklepowych półkach pojawi wybór produktów na grilla. Tegoroczne świętowanie sezonu na kiełbaski i kaszanki nie będzie jednak takie samo, jak w poprzednich latach. Zabraknie ważnego elementu.

Lidl wycofuje popularne artykuły. To ważny element niemal każdej imprezy

Chyba każdy, kto choć raz grillował z przyjaciółmi na świeżym powietrzu doskonale wie, co jest niezbędnym elementem takich spotkań. Oprócz smakowitych wędlin, warzyw i piwa to oczywiście plastikowe sztućce i naczynia. Amatorzy imprez w plenerze doskonale wiedzą, że jednorazowe kubeczki, talerzyki oraz widelczyki są wielkim ułatwieniem, jednak już niedługo znikną z każdego Lidla w Polsce.

Sieć ma jednak rozwiązanie dla wielbicieli plastikowych naczyń. Zastąpią je artykuły wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów. Od teraz talerzyki i tacki będą produkowane w 100 procentach z celulozy, a sztućce będą drewniane. Wszystkie produkty będą w pełni biodegradowalne, a co za tym idzie - ekologiczne.

Różnica w cenie między plastikowymi a nowymi artykułami będzie nieznaczna i wyniesie około złotówki od jednego opakowania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmiany mają wyjść klientom na lepsze. Już poczyniono pierwsze kroki

Lidl jakiś czas temu zdecydował się wziąć udział w projekcie, który ma mieć duży wpływ na życie wszystkich klientów. Podpisano zobowiązanie, według którego marka ma zrezygnować z plastiku, który zastąpi innymi tworzywami. Każdy z nich ma być w pełni zdatny do recyklingu.

Sklepy już wprowadziły w życie istotne zmiany na dziale warzyw i owoców. Usunięto plastikowe opakowania, w których były dostępne. Teraz o wiele więcej można kupić na wagę lub zapakowane w ekologiczne, wykonane z celulozy paczki. 

Marka chce pokazać, że nie dba jedynie o własne dochody, ale też o jakość życia swoich klientów oraz o środowisko. Redukcja plastikowych opakowań to z pewnością dobry krok to zmniejszenia ilości śmieci, które przez wiele lat zatruwają wszelkie życie na plancie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka zmarła tragicznie
  2. Aktorka urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News