Dzisiaj tysiące Polaków ruszy do Lidla. Wyjątkowy dzień

Dzisiaj tysiące Polaków ruszy do Lidla. Wyjątkowy dzień Źródło: flickr.com

Lidl organizuje dzisiaj wielką promocję, która z pewnością zaangażuje Polaków do udania się właśnie do sklepów tej sieci. Powstała okazja do wielkich zakupów ze względu na nowo wprowadzoną, kuszącą ofertę. Przeceny prezentują się wyjątkowo interesująco.

Lidl to jedna z najchętniej odwiedzanych przez Polaków sieci spożywczych, co nie może dziwić. Oferuje ona jedne z najniższych cen na rynku, konkurować może w zasadzie tylko z nielicznymi sklepami, które dorównują jej zarówno przystępnymi promocjami, jak i szeroką ofertą dostępnych produktów. W sklepach Lidl zakupy robią miliony Polaków.

Dziś jednak powstaje wyjątkowa okazja do zakupów. Władze sieci już dawno ogłosiły, że dzisiejsza sobota będzie inna niż wszystkie, dlatego można spodziewać się, że niespotykana możliwość skorzystania z oferty przyciągnie wielkie tłumy. Nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę to, co planuje szefostwo Lidla.

Lidl ogłasza wielkie promocje

Sklep ogłosił, że dziś rozpoczyna się tydzień włoski. Łączy się to z promocją "Tania sobota w Lidlu", która daje możliwość zapłacenia za najpopularniejsze produkty znacznie mniej. Sklep promuje swoją ofertę za pośrednictwem niemal wszystkich środków przekazu, dzięki czemu zawsze przy kasach zbierają się tłumy.

Już teraz wiemy, jakie produkty zostaną przecenione. Z pewnością będą to wszelkie rzeczy, które kojarzyć można z Włochami, między innymi mrożone pizze, za które zapłacimy znacznie mniej. Lidl reklamuje również inne włoskie produkty, takie jak makarony czy sery. Na stronie sieci dowiedzieć się można, że dostępne jest ponad sto oryginalnych włoskich produktów, które są sprzedawane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Reklamowane są także produkty spoza oferty włoskiej, które doczekały się przeceny w związku z jutrzejszymi promocjami. Wśród nich jest choćby ser Gouda, mięso wieprzowe czy cytryny. To właśnie te ostatnie przyciągają największą uwagę, bowiem zostały przecenione aż o 50 procent. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lidl oferuje wyjątkowe obniżki

Część klientów uważa, że to właśnie Lidl jest najbardziej przystępnym ze sklepów, które oferują produkty życia codziennego w najniższych cenach z powodu bardzo częstych i głośno reklamowanych promocji. Sklepy tej sieci trzymają się daleko od jakichkolwiek skandali, nie słychać o protestach pracowników, tak jak to ma miejsce w przypadku innych marketów. 

Dzisiejsza promocja z pewnością również będzie przyczyną do ponownego pojawienia się w Lidlu dla bardzo wielu osób. Niewykluczone, że i tym razem skuszą się oni także na produkty, które nie zostały włączone do oferty, w związku z doskonałym podejściem firmy do wszystkich klientów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Jasnowidz Jackowski triumfuje. Spełnia się czarny scenariusz pogodowy, wszystko przewidział
  4. Nie żyje światowej sławy artysta. Nietypowy nowotwór uśmiercił muzyka
  5. Plaga! Wielu Polaków w lutym zachoruje na straszna chorobę, Kurdej-Szatan zmaga się z nią od lat

 

źródło: Lidl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News