Już jutro totalny paraliż w Lidlu. Przez tę promocję Polacy stracą rozum, prawdziwy szturm, lepiej się pospieszcie

Już jutro totalny paraliż w Lidlu. Przez tę promocję Polacy stracą rozum, prawdziwy szturm, lepiej się pospieszcie Źródło: Flickr - @Elliot Brown

Lidl po raz kolejny przygotował dla swoich klientów interesującą promocję, która sprawi, że w popularnym dyskoncie będziemy mieć do czynienia z ogromnymi kolejkami. Klienci już zapowiadają swoją obecność. Możemy spodziewać się prawdziwego szturmu.

Lidl już niebawem przedstawi swoim klientom nową ofertę, w której znajdą się wyjątkowo interesujące produkty w przystępnych cenach. Klienci, którzy na bieżąco sprawdzają nowe promocje w popularnym dyskoncie, zwrócili uwagę na plany zarządzających sklepem. Ich zainteresowanie wzbudził jeden szczegół dotyczący tego, co niebawem pojawi się na sklepowych półkach. Mało kto oczekiwał, że doczekamy się premiery takiego produktu.

Wobec planów właścicieli dyskontu na najbliższe dni możemy być pewni, że w sklepach pojawi się bardzo wielu klientów, którzy będą zainteresowani nabyciem przedmiotu, który do tej pory nigdy nie pojawił się w naszym kraju w sklepach tego typu. Zanosi się na prawdziwe oblężenie kas, z którego Lidl z pewnością będzie zadowolony. Przyniesie to bowiem ogromne zyski.

Lidl informuje o interesującej ofercie

Kilka dni temu Polacy nie kryli zdziwienia na wieść o tym, że Lidl rozpoczyna sprzedaż torebek firmy Michael Kors. Nabyć je można jednak nie w sklepach popularnej sieci, lecz wyłącznie w sklepie internetowym. Sprzedaż rozpoczęła się wczoraj, a obecnie oferowane są wersje z dwiema lub czterema kieszeniami wewnętrznymi oraz z metalowymi nóżkami. Atrakcyjnie wygląda zwłaszcza ich cena, która wynosi jedynie 799 złotych, podczas gdy ich rynkowa cena to około 1500 złotych.

Wygląda jednak na to, że to nie koniec ciekawych promocji przygotowanych przez sklep. Lidl walczy o to, by być uznawany za najbardziej przyjazny klientom dyskont w Polsce, w związku z czym regularnie pojawiają się nowe interesujące oferty kierowane do każdego z odwiedzających. Tym razem możemy spodziewać się premiery kolejnego wielkiego hitu, który może przyciągnąć tak wielu klientów, jak robią to torebki Michaela Korsa.

Lidl przedstawia kolejną wspaniałą promocję

Okazuje się, że już niebawem w sklepach zadebiutują klapki i sandały amerykańskiej firmy Birkenstock. Cieszą się one wielką popularnością już od czasów powojennych, gdy swój symbol zrobili z nich hipisi. Początek lat 90. przyniósł kolejny wzrost popularności znanej firmy, który jest odczuwalny do dziś. Firma może zadebiutować na polskim rynku w wielkim stylu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy ruszą do kas jedynie w umowny sposób, bo sprzedaż odbędzie się wyłącznie w internecie. Może to jednak doprowadzić do kompletnego sparaliżowania serwisu Lidla, jeżeli Polacy będą zainteresowani obuwiem firmy Birkenstock. O wszystkim przekonamy się już niebawem, gdy buty trafią do sprzedaży. Wiemy już, że kosztować będą 99 złotych, choć w innych serwisach można je znaleźć dopiero za 150-200 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Eurowizja jeszcze się nie zaczęła, a już jest pierwsza afera. Media informują, że Roksana Węgiel znalazła się w centrum międzynarodowego skandalu
  4. 28-latka zginęła w męczarniach tuż po swoich urodzinach. Chciała poprawić swoją urodę, to doprowadziło do tragedii
  5. Do mediów przedostały się właśnie najgorsze możliwe informacje. Szukało go kilkudziesięciu ratowników, nie żyje, Polsat potwierdza tragiczne doniesienia
  6. Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Pani Bożenka wygląda jak prawdziwa dama (Zdjęcia)

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News