Lidl w soboty jest bezkonkurencyjnym dyskontem. Wszystko przez mega promocję „tania sobota”. Która ma w weekend ściągnąć na zakupy do sieci całe rodziny. Jednak takich rabatów, jakie są zaplanowane na jutro jeszcze nigdy nie było.

Lidl prowadzi stałą batalię na promocje z siecią Biedronka. Dyskont wydaje grube miliony na reklamy. Wielu Polakom się one podobają, innych irytują. „Jak sobota to tylko do Lidla, do Lidla bo promocje tam parking ram pam pam pam. Jak sobota na zapas kup więcej kup więcej, jak sobota to w Lidlu i tylko tam!”.

Tak podśpiewuje mnóstwo klientów. Część z nich jest jednak sfrustrowana natarczywością, skalą i częstotliwością reklam wypuszczanych przez dyskont. Gigant bije bowiem rekordy jeśli chodzi o fundusze przeznaczane na reklamę.

Lidl. Tania sobota

Lidl jednak doskonale zdaje sobie sprawę z nawyków Polaków. W sobotę ruszamy całymi rodzinami, by zrobić większe zakupy na weekend i następny tydzień. Dlatego w tym dniu chce być bezkonkurencyjny i obniża wtedy ceny do granic możliwości.

Na szczególną uwagę zasługuje obniżka na karkówkę wieprzową. Rabat wynosi 47%, mięso zostało przecenione z 16,89 zł/kg na 8,95 zł/kg. Za kilka złotych można przygotować pyszną pieczeń, która z pewnością umili celebrowanie weekendu.

Lidl obniżył także cenę na cukier – tylko 1,39 zł/kg. Awokado kosztuje prawie dwa razy mniej niż zwykle – 2, 79 zł/sztuka. Banany 2, 79 zł/kg. Dynia 1, 49 zł/kg. Natomiast żurawina, czy towar z wyższej półki, który świetnie sprawdza się jako dodatek do szlachetnych mięs została przeceniona z 27, 99 zł/kg na 18, 99 zł/kg.

Jeśli chodzi o popularne warzywa, to za kilogram cebuli zapłacimy 1, 79 zł, por w takiej samej masie kosztuje 4, 99 zł. Polska sałata w doniczce kosztuje 2, 79 zł/sztuka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nabici w butelkę? Tak można się rozczarować, kupując w sieci

Lidl oferuje także pyszne wyroby cukiernicze. Ciasto orkiszowe z wiśniami to koszt rzędu 5, 99 zł/sztuka, a ze śliwkami 5, 49 zł/szt.

Również tradycyjny schab charakteryzuje się rewelacyjną ceną. 6, 99 zł/700g. Dla tych, którzy pragną odpocząć od kotletów schabowych dyskont oferuje roladę indyczą z pietruszką 9, 99 zł/600g. Miłośnicy ryb za 475g dorsza atlantyckiego zapłacą 14, 99 zł, natomiast kawosze za półkilogramowe opakowaniu kawy Jacobs Kronung muszą uiścić 14,99 zł.

Wyże wymienione zostały tylko niektóre przecenione produkty. Lidl w tanią sobotę oferuje znacznie więcej towarów z wielkim rabatem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kurdej-Szatan puściły nerwy! Naubliżała swojej fance
  2. Horoskop dzienny na piątek 19.10.2018 dla wszystkich znaków zodiaku. Co Cię czeka?
  3. Awantura między uczestnikami Top Model! Tego nie zobaczysz w telewizji

Niemieckie lepsze? Te same produkty w polskich i niemieckich sklepach ZNACZNIE się różnią

Źródło: lidl.pl

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/