LIDL rozpoczyna sprzedaż marihuany. Jest tylko jeden haczyk

LIDL rozpoczyna sprzedaż marihuany. Jest tylko jeden haczyk

Sieć sklepów Lidl rozszerza swój asortyment. Już niedługo tuż obok papierosów i tytoniu będzie można znaleźć produkty z marihuany.

Coraz więcej państw decyduje się na legalizację leczniczej marihuany, jak i tej stosowanej rekreacyjnie. Można znaleźć wiele publikacji wskazujących na pozytywny wpływ konopi indyjskich. W ten sposób praktycznie eliminując czarny rynek marihuany i wzbogacając budżet państwa o ogromne kwoty.

Lidl sprzedaje marihuanę

Nowe produkty z konopi znajdują się na półkach sklepowych już od połowy kwietnia. Niemiecka sieć sklepów prowadzi sprzedaż produktów firmy "The Botanicals". Konopie w Lidlu kupimy w niemieckojęzycznej Szwajcarii i zachodniej części kraju. Firma "The Botanicals" zapewnia, że ich produkty są pozbawione substancji chemicznych, syntetycznych i modyfikowanych genetycznie. Lidl wyjaśnia, że produkty z liści konopi są zamiennikiem na tradycyjny tytoń w papierosach. Niestety osoby poszukujące legalnego odlotu będą zawiedzeni. Marihuana dostępna w dyskoncie zawiera bowiem minimalne ilości THC. Właśnie ta substancja psychoaktywna jest odpowiedzialna za większość efektów towarzyszących przy zażywaniu marihuany.

Marihuana w Polsce

Od 1 listopada 2017 roku polskie apteki mogą sprzedawać medyczną marihuanę. Jednak próżno szukać tam takich specyfików. Można za to znaleźć w internecie mnóstwo stron oferujących sprzedaż wysyłkową produktów z konopi, które nie zawierają THC. Właśnie z powodu tej substancji marihuana jest w naszym kraju nadal nielegalna. Wiele osób korzysta właśnie z takich specyfików, które tej substancji nie zawierają. Są dostępne najróżniejsze rzeczy. Zaczynając od past, olejków, kosmetyków a kończąc na żywności. Takie produkty są w pełni legalne. Jednak tak samo, jak marihuana w Lidlu nie wywołują odlotu. Organizowane są również wydarzenia, jak i marsze mające na celu zalegalizowanie marihuany w naszym kraju. Jednak jak na razie nic nie zapowiada, aby miało to nastąpić. Poza Holandią konopie indyjskie są legalne w Czechach.
Zobacz także:
  1. Kim Dzong Un się poddaje. Historyczny koniec wojny
  2. Jackowski oskarżony o ciężkie przestępstwa! Kilka zarzutów
  3. Mroczny sekret Agaty Dudy wyszedł na jaw. Prezydent to ukrywa
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News