Popularne sieci sklepów sięgają po wszelkie sposoby, by walczyć o klienta. Tym razem Lidl naprawdę rozbił bank. Do swojej oferty wprowadził kultowy luksusowy produkt. I to za wyjątkowo małe pieniądze.

Polska porcelana z Chodzieży i Ćmielowa wielu osobom kojarzy się z minionymi czasami PRL. Tymczasem firma Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. staje się coraz bardziej luksusowa.

Niedawno została nagrodzona dwoma prestiżowymi tytułami: Superbrands 2016/17 oraz Created in Poland Superbrands 2016/17. Marka jest też doceniana za granicą, o czym świadczy wprowadzenie ekskluzywnych zestawów do oferty niemieckiej sieci sklepów Lidl.

Luksusowa porcelana za grosze

W ofercie sklepu będzie można znaleźć zestawy stołowe zdobione wysokokaratowym złotem, najwyższej jakości platyną lub zwyczajne białe. Zestawy zdobione metalami szlachetnymi są ręcznie malowane. Produkty zostały wprowadzone specjalnie z myślą o zakupach świątecznych.

Dostępne będą zestawy 18-elementowe za niecałe 160 zł lub 12-elementowe zestawy kawowe za 99 zł – co przy tej klasie produktów jest niezłą okazją. Niezdobione metalami szlachetnymi zestawy będą o 30 zł tańsze. Talerze porcelanowe marki „Ćmielów” i „Chodzież” będą we wracającym do łask klasycznym kroju „Maria Teresa”.

Do oferty sklepów trafią one w piątek, 10 listopada, należy się zatem spodziewać prawdziwego oblężenia tych sklepów w najbliższy weekend. Nie wiadomo jeszcze, jak sieć Lidl zamierza uchronić delikatny towar przed zniszczeniem podczas bojów klientów, do których niemal z pewnością dojdzie.

Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

...

Zobacz również

Zobacz również