Lidl przeszedł samego siebie! Te promocje ścinają z nóg

Lidl przeszedł samego siebie! Te promocje ścinają z nóg

Lidl przygotował oszałamiające promocje na najbliższy tydzień. Dziś wyszła najnowsza gazetka, a w niej przede wszystkim oszałamiające zniżki na mięso. Dla tych, którzy planują większą ucztę w najbliższy weekend, to prawdziwa okazja.

Lidl w nowej gazetce zaprezentował promocje. W tym tygodniu upust przede wszystkim na mięso. Niemały, bo nawet do 46 procent. Mięso mielone kupimy w cenie 7,95 zł za kilogram. Za to samo, ale wołowe zapłacimy 3,99 za 200 gram. Dla fanów potraw z drobiu sklep przygotował ćwiartkę z kurczaka za 7,95 zł za kilogram, a za pierś z kurczaka zapłacimy niewiele ponad 21 zł.

Oferta dla miłośników dań mięsnych. Lidl z nową gazetką

Przed weekendem w sklepie powinni się zaopatrzyć przede wszystkim kulinarni miłośnicy mięsa. Oprócz promocji na czerwone i drobiowe, Lidl przygotował także upust na wędliny. Przecenione o 30 procent będą mogły trafić na każdy stół. Dla wegetarian dobrym wyborem będzie nabiał, również przeceniony o 30 procent. Za 200-gramowy serek zapłacimy niewiele ponad złotówkę! Szynka szwarcwaldzka zaoferowana w tym tygodniu wybija się wyjątkową ceną. 250 gram możemy kupić za 10 zł, a w tej samej gramaturze boczek wędzony kosztuje jedynie 6 zł. Wyjątkowo gorący wrzesień może być świetnym pretekstem do spróbowania lodów w korzystnych cenach. Fani słodyczy nie będą zawiedzeni, bo Lidl przed weekendem przygotował obniżki na wafelki i słodkie bułki. Cieszące się niesłabnącą popularnością oferty 2 za 1, w tym tygodniu obejmą herbaty i wybrane kawy rozpuszczalne. Dzięki temu, za cenę jednego produktu będziemy mogli uzupełnić spiżarnię na długo! Dla młodych rodziców Lidl również przygotował specjalne ceny. Tam mleko pierwsze, kaszka zbożowa, i mleczno-ryżowa w ofercie "drugi produkt gratis". Czwarte opakowanie dań słoiczkowych klienci dostaną gratis! Lidl zaproponował także rozwiązania dla domu. Ci, którzy będą chcieli posprzątać swoje łazienki w sobotę, będą mogli skorzystać z oferty marki W5. Jeśli jeszcze nie zrobiliście zakupów przed weekendem, nowa oferta Lidla powinna was skusić do odwiedzin sieciówki.  1. Pełzające robaki są w słodyczach z Biedronki, niemal wszyscy je jecie
  2. Uważajcie! Obrzydliwe robaki w pizzy Da Grasso
  3. Słynna sieć znika z Polski. Czyści magazyny, ogromne promocje
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu