Klienci nie wierzą własnym oczom! Taką promocję na Black Friday przygotował Lidl

Klienci nie wierzą własnym oczom! Taką promocję na Black Friday przygotował Lidl Źródło:

Lidl przygotował ogromne promocje na nadchodzący wielki dzień. Klienci nie wierzą własnym oczom. Takich przecen ciężko szukać u konkurencji. W Black Friday Lidl przeżyje prawdziwe oblężenie, a towaru może szybko zabraknąć. Zobaczcie, co możecie dostać.

Lidl ciągle zaskakuje promocjami. To sklep, który stara się dbać o swoich klientów i nie chce ich zawieść. Szczególnie teraz, kiedy zbliża się Black Friday, chce pokazać, że o nich pamięta i zaplanował świetne promocje. Konkurencji miękną kolana, gdy widzą takie ceny. Można być pewnym, że w piątek Lidl przeżyje prawdziwe oblężenie. Musicie się śpieszyć, bo towaru może zabraknąć. Co roku wiele sklepów przygotowuje się na Black Friday. W Stanach Zjednoczonych ten dzień jest prawdziwym świętem dla wszystkich handlarzy. Kiedy ludzie idą do sklepu, zastają ogromne promocje na wiele artykułów pierwszej potrzeby, ale także na elektronikę, sprzęty domowe, drogie wakacje, a nawet na samochody.

Wiele krajów w Europie również ściągnęło tę tradycję do siebie i na Black Friday przygotowało wiele promocji. W tym dniu na pewno będzie przodował Lidl, który postanowił przekonać do siebie klientów i zaproponował im ogromne promocje.

Lidl oferuje świetne przeceny

Już od poniedziałku 19 listopada aż do niedzieli 25 listopada będzie wiele promocji związanych właśnie z Black Friday. Jeżeli planujecie kupić prezenty swojej rodzinie, to będzie to najlepsza pora. Wiele osób myśli o tym, żeby zakupić potrzebny sprzęt kuchenny, aby ułatwić sobie gotowanie na święta. W Lidlu będzie można zakupić Planetarnego Robota Kuchennego już za 349 złotych. Dostaniecie także wiele foremek do pieczenia ciast, a ich cena nie przekroczy 30 złotych. Jeżeli ktoś z waszej rodziny lubi kawę to można w prezencie podarować mu młynek za 39,99 zł z gwarancją na 3 lata. Jeżeli święta to koniecznie trzeba zrobić rybę albo pierogi, ale żeby je usmażyć potrzebna nam będzie dobra patelnia. Lidl pomyślał i o tym. Ceramiczną patelnię będziecie mogli dostać już od 45 złotych za sztukę, również z gwarancją na 3 lata, a komplet sztućców matowych i z połyskiem zakupicie za 89 złotych także gwarancją. Wiele osób lubi robić ozdoby na świąteczną choinkę samemu. To świetna zabawa i często angażuje się w nią małe dzieci, aby zająć im trochę czasu. Do tego często przydaje się pistolet do klejenia na gorąco, który dostaniecie już od 44,99 złotych. Aby wasze ozdoby wyglądały lepiej, warto je polakierować albo pomalować, a takie rzeczy w sprayu dostaniecie za 14,99 zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pamiętajcie, że nadchodzi zima i warto, żeby zaskoczyła nas w jak najmniejszym stopniu. Lidl oferuje wiele produktów do naszego samochodu na zimę. Jeżeli nie lubimy zimna, to możemy zakupić nakładkę ogrzewającą na fotel za 59,90 z gwarancją na 3 lata. Wiele osób będzie miało problem z porannym odpaleniem auta, więc sklep pomyślał i o tym. Już za 199 złotych dostaniecie prostownik do akumulatorów z funkcją wspomagania rozruchu. Wiele rzeczy będzie bardzo przecenionych. Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne będzie będzie kosztowało aż 37% mniej i zapłacimy za nie tylko 99 złotych. Multi-blender, który może nam się przydać przed Wigilią, przeceniony jest o 46% i kosztuje teraz 69 złotych. Jeżeli poszukujecie powerbanka, bo wasz telefon się szybko rozładowuje, to Lidl ma taki za 13 złotych, gdyż przecenili go aż o 81%. Koniecznie zajrzyjcie do Lidla i przekonajcie się sami, jakie czekają was promocje. Być może znajdziecie coś dla siebie albo bliskich, a ceny naprawdę będą powalać. Lidl zdeklasował konkurencje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koniec roku coraz bliżej. Sprawdź, czy Twój chiński horoskop się sprawdził!
  2. Jakie wróżby na Andrzejki 2018? Mocno się zdziwisz
  3. Był największym gwiazdorem „Złotopolskich”! Teraz życie aktora wywróciło się do góry nogami
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić
Następny artykuł