Lidl współpracuje z wieloma artystami, którzy projektują między innymi dostępną tam biżuterię. Nie uwierzycie, jak wygląda niemiecki projektant, który stworzył produkty, które zapewne posiada wielu polskich klientów.

Lidl w swojej ofercie co jakiś czas prezentuje najnowsze produkty, z zakresu mody. Mogą to być zarówno dodatki, jak i kompletne kreacje. Jednym ze współpracujących z marką projektantów jest Niemiec Harald Glööckler, który jest uzależniony od operacji plastycznych. Jego wygląd szokuje wiele osób zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Czyżby faktycznie mężczyzna przesadził ze zbyt częstymi wizytami u chirurga plastycznego?

Lidl: szokujący wygląd projektanta sieci sklepów

Delikatne zmiany przeprowadzone przez doświadczonego chirurga plastycznego mogą naprawdę odmienić czyjeś życie. Wszystko dlatego, że wiele osób posiada bardzo silne kompleksy związane ze swoim wyglądem. W takich wypadkach operacja plastyczna może stać się prawdziwym wybawienie. Jednak trzeba pamiętać, że nie możemy się w tym za bardzo zagalopować.

Znane jest nawet pojęcie uzależnienia od operacji plastycznych. Osoba cierpiąca na to cały czas widzi na swoim ciele defekt, który w jej oczach jest wprost nie do zniesienia. To powoduje, że decyduje się na kolejne i kolejne operacje, uważając, że wygląda coraz lepiej. Jednak jest to błędne przeświadczenie, które powoduje powstania błędnego koła.

Właśnie w takiej sytuacji znajduje się niemiecki projektant mody Harald Glööckler, który na wielu portalach internetowych stał się prawdziwym pośmiewiskiem za sprawą jego wyglądu. Mężczyzna łącznie na swoje zabiegi przeznaczył już ponad 100 tysięcy euro.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

– Oszpecił się niestety – pisze jeden z internautów.

– Czekam na dzień, kiedy będzie można przeszczepiać ludziom mózgi… Ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić co Ci ludzie myślą… – czytamy.

– Groteskowa ohyda – dodaje jedna z internautek.

Podobnych komentarzy można znaleźć dosłownie serki zarówno na polskich portalach, jak i tych zagranicznych. Dla wielu osób powinno się to stać przestrogą przed nadmiernymi ingerencjami w swój wygląd, a przede wszystkim w takim wypadku jego chirurg powinien w pewnym momencie powiedzieć stop.

Lidl
fot. instagram.com
Lidl
intagram.com/Harald Glööckler

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zarzucili Wojciechowskiej coś obrzydliwego. Jej odpowiedź jest miażdżąca
  2. Nergal zwyzywał beneficjentów 500 plus! „Bezmózgie taliby. Do roboty warchoły”
  3. Martyniuk zatrząsł showbiznesem! Naprawdę powiedział to o Wojciechowskiej
  4. Te zwierzęta zabijają najwięcej ludzi. Nie uwierzysz, kto jest na 1. miejscu rankingu
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Kora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienne

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.