Ogromny pożar LIDLa w Polsce. Klienci uciekali w panice

Ogromny pożar LIDLa w Polsce. Klienci uciekali w panice

Znana sieć sklepów dyskontowych Lidl jest w Polsce bardzo popularna. Chodzi do niej więlu Polaków. Sklepy są na ogół wybudowane w dość nowych budynkach i nikt się nie spodziewał, że taka tragedia może się wydarzyć. Ogromny pożar sterroryzował pierwszych klientów marketu.

Dzisiaj około godziny 7 rano w Chorzowie przy ul. Gałeczki wybuchł pożar w jednym ze sklepów popularnej sieci Lidl. Pierwsi klienci wpadli w panikę, na szczęście udało się im szybko ewakuować z budynku.

Lidl: Nikt nie spodziewał się pożaru

Strażacy szybko podjęli interwencję. Na miejscu przybyło 12 zastępców straży pożarnej, a z ogniem w hali walczyło 30 strażaków. Dzięki natychmiastowej akcji straży pożarnej obeszło się bez ofiar i szybko uporano się z ogniem. Według doniesień "Dziennika Zachodniego" paliła się część sufitu sklepu. Zajęła się też część zewnętrzna dachu. Nie odkryto jeszcze źródła pożaru. Policja nadal bada jej przyczynę. Sprawa trafi do Inspektora Nadzoru Budowlanego w dalszym toku dochodzenia w sprawie ustalenia przyczyn pożaru. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Warszawiacy z przerażeniem patrzą w niebo! Dzieje się coś dziwnego [VIDEO]
  2. Najgorsza katastrofa od 36 lat! Setki zabitych i tysiące rannych, międzynarodowa żałoba
  3. Żona polskiego gwiazdora chora na raka, została bez pieniędzy. Nikt nie chce pomóc
  4. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
  5. Znalazła kociątko, które wydawało się być martwe. To co się potem stało to prawdziwy cud! Gdy podeszła do niego... (foto)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News