Rewelacja w Lidlu. Po tym sieć może liczyć na tłumy nowych pracowników

Rewelacja w Lidlu. Po tym sieć może liczyć na tłumy nowych pracowników

Lidl walczy o względy swoich pracowników. Z doniesień medialnych wynika, że po dwóch latach pracy zarobki sięgną 4 tysięcy złotych! 

Lidl nie pierwszy raz decyduje się na podwyżkę płac dla obsługi sklepu. Serwis Next.Gazeta.pl dowodzi, że w popularnych dyskontach pracownicy kas i sklepu będą mogli liczyć na istotne podwyżki. To kolejny znaczący "ruch" płacowy w branży. Niedawno Biedronka, główny konkurent w sieci dyskontów, ogłosił nowy, bardziej korzystny system premiowy dla pracowników obsługi, liczony co miesiąc, a nie kwartalnie. Ostatnie posunięcie Lidla nie pozostanie w branży bez echa.

Lidl wprowadza podwyżki. Po roku zarobimy 4 tys. zł!

Czytamy, że już od początku marca tego roku obsługa Lidla ma zarabiać od 3100 zł do 3850 zł brutto na początku zatrudnienia, w zależności od lokalizacji. Już po roku pracy załoga może spodziewać się podwyżki. Widełki pensji po wzroście to 3250-4050 zł brutto. Jeszcze lepiej prognozy wyglądają po dwóch latach pracy. W zależności od lokalizacji obsługa sklepu Lidl zarobi od 3450 do nawet 4350 zł brutto! Deklarowany łączny wzrost pensji wynosi ponad 9 procent.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Kusi nie tylko pensją

Lidl zachęca do pracy nie tylko coraz wyższa pensją. Pracownicy mogą liczyć na benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna Medicover, czy ubezpieczenie grupowe. Nowe warunki bez wątpienia skłonią wielu Polaków do pracy za rozsądne pieniądze. Zanosi się też na płacowy ruch u konkurencji, która nie może sobie pozwolić na masowy odpływ kadr. Główny konkurent Lidla, Biedronka, od stycznia tego roku wdrożyła w życie system bardziej przystępnego premiowania. Co miesiąc można uzyskać 170 zł brutto - za brak nieobecności. Nagrody dostaną w tym roku również pracownicy kadry kierowniczej sieci - widełki wahają się w zależności od wyników za ubiegły rok. Co ciekawe, sieć nie inwestuje tylko w zarobki pracowników. Lidl poinformował, że zamierza w tym roku powiększyć swoją załogę w Polsce o 1300 pracowników.Najlepsze newsy dnia:

  1. Słynna polska aktorka pokazała się BEZ STANIKA z ogoloną głową. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
źródło: "Gazeta Pomorska" Następny artykuł