Porażające sceny w Lidlu. Pobili się na promocji o produkt z najniższej półki, zrobili pobojowisko w sklepie

Porażające sceny w Lidlu. Pobili się na promocji o produkt z najniższej półki, zrobili pobojowisko w sklepie Źródło: Screenshot z youtube.com/Poszukiwacz Plażowy

Lidl jest wyborem wielu polskich konsumentów, którzy szukają w dyskoncie rewelacyjnych promocji. Te często pojawiają się w ofercie sklepu i potrafią żywo zainteresować klientów. Ostatnio dantejskie sceny rozegrały się, gdy market zaproponował klientom towar z najniższej półki, jednak w wyjątkowo niskiej cenie.

Lidl zaoferował klientom towar z niskiej półki, który na co dzień raczej nie wywołuje wielkich emocji wśród konsumentów. Jego niska cena w dyskoncie wprowadziła jednak klientów w istny "szał zakupowy". Bitwa, która rozegrała się w jednym ze sklepów, budziła przerażenie, a jej uczestnicy "nie brali jeńców". Ze sklepu zostało jedno wielkie pobojowisko. 

Lidl umieścił w ofercie produkt w bardzo niskiej cenie. Klienci bili się o każdą sztukę

Gazeta "Kraśnik24" opublikowała na swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które redaktorzy otrzymali od jednego ze swoich czytelników. Lidl, który znajduje się w tej miejscowości, od samego rana, gdy tylko promocja weszła w życie, przeżył prawdziwe oblężenie. Klienci rzucili się na kapustę, która tego dnia była w bardzo niskiej, okazyjnej cenie.

Sceny zostały uwiecznione przez innych klientów, którzy także przebywali wtedy w sklepie, ale nie byli zainteresowani młodą kapustą. Na fotografiach widzimy porozrzucaną po całym stanowisku warzywo, a także skrzynki, które zostały przez klientów połamane. Spora część towaru zwyczajnie się zmarnowała, bo trafiła na podłogę, z której nikt nie chciał kapusty już podnosić, a część warzyw została zwyczajnie podeptana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zażenowani zachowaniem klientów

Użytkownicy sieci są przerażeni i zupełnie zdegustowani, bowiem nie rozumieją zachowania konsumentów. Ci wyraźnie zupełnie się zapomnieli i stracili nad sobą panowanie na wieść o promocji. Nie dość, że spowodowali w sklepie mnóstwo strat, to z pewnością wywołali także mnóstwo negatywnych emocji wśród reszty klientów, którzy chcieli tego dnia po prostu spokojnie zrobić zakupy.

Ich wielka chęć skorzystania z promocji jest niezrozumiała, bowiem gdyby chodziło o torebki Michaela Korsa czy Wittchena tańsze o kilkaset złotych (które pojawiały się już w Lidlu), sceny, które rozegrały się w sklepie, być może dałoby się jeszcze zrozumieć. To jednak tylko kapusta...

 - Przecież nawet jak kupili po 10 kg tej kapusty to ile zaoszczędzili... 20 zł? Bez sensu. Po co się bić o coś takiego - zastanawia się użytkowniczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News