Historyczna zmiana w sieci Lidl. Cały zachód zazdrości Polsce

Historyczna zmiana w sieci Lidl. Cały zachód zazdrości Polsce

Lidl nie przestaje zadziwiać Polaków. Choć sieć ma swoje sklepy w niemal całej Europie, to szczególnie upodobała sobie polski rynek. Zapewne dlatego, że Polacy jako konsumpcyjny naród uwielbiają robić zakupy. Gigant właśnie wprowadza historyczna zmianę w swojej ofercie. Nawet Biedronka jest zadziwiona.

Lidl i Biedronka prowadzą ciągły wyścig. Są to najpopularniejsze sklepy w Polsce. Od kiedy wszedł program 500 plus nasz kraj stał się rajem dla tego typu sklepów. Polacy wychodzą z marketów z całymi koszami zakupów. Obywatele państw zachodnich nie są tak wybredni jak Polacy. Początkowo, gdy zachodnie sieci wchodziły do polski i nasi rodacy łatwo dali się nabierać na słabą jakość produktów. Jednak Polska jest specyficznym krajem. Dość tradycyjnym.

Lidl zmienia wszystko. Biedronka zaskoczona

Starsze pokolenia dość szybko przekonały młodszych Polaków, że jedzenie z supermarketów smakuje jak plastik. Jest mdłe, a warzywa i owoce pryskane hektolitrami chemii.To samo z wyrobami pszenicznymi. Dlatego Lidl wprowadza historyczną zmianę. Biedronka z pewnością wkrótce odpowie z pełnią mocy. Okazuje się, że sklepy sieci Lidl w Polsce mają są najlepsze na świecie. Wszystko za sprawą korzystania z usług polskich dostawców. Polski konsument się tego domagał i otrzymał to, co chciał. Wielce prawdopodobne, że mechanizmy wolnego rynku sprawią, że i Biedronka pójdzie tą samą drogą. Krajowe firmy mają niebagatelne oddziaływanie na ofertę sieci Lidl. Szczególnie się to odznacza w ofercie pysznego polskiego pieczywa od rodzimej firmy Nowel. - Polskie sklepy Lidla na pewno wyróżniają się pod względem bogactwa oferty piekarniczej. W innych krajach nie ma aż tak dużego wyboru świeżego pieczywa. Ale takie jest oczekiwanie polskiego konsumenta, który oczekuje pieczywa wysokiej jakości – wyjaśniła Aleksandra Robaczkiewicz, która jest managerem od wizerunku sieci Lidl w Polsce. Kobieta stwierdziła, że wszystko dzięki polskiemu dostawcy Nowel. Firma wytwarza pieczywo do tak zwanego "dopieku". Wypiekają bułki czy chleb w 80% i mrożą. Pieczenie kończone jest w miejscu sprzedaży. Dlatego to pieczywo jest tak świeże i tak dobre.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jesteśmy firmą rodzinną, która działa od 1925 r. Staramy się zawsze wypiekać jak najlepszy chleb z czystą etykietą i krótkim składem – poinformowała reprezentującą firmę Nowel Elżbieta Zajezierska. Czymś co wyróżnia pieczywo wypiekane przez firmę Nowel jest brak konserwantów. Świeżość zapewniana jest dzięki procesowi mrożenia. Dlatego też firma eksportuje swoje wyroby. Cieszą się one ogromną popularnością w USA oraz w Korei. Lidl i Biedronka coraz lepiej poznają upodobania Polaków. Lubimy jeść coraz zdrowiej. Dlatego niemiecki gigant wprowadził ostatnio promocje na jabłka. Oczywiście od polskiego dostawcy. Polskie jabłka czerwone Szampion, które kosztują jedynie 1,49 zł/kg. Niestety pomarańcze nie rosną w Polsce, ale w tym tygodniu w Lidlu możemy także kupić sok 100% z pomarańczy 1l/1,99 zł. Taki sok jest o wiele zdrowszy od zwykłego napoju.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kancelaria Prezydenta przekazała smutne informacje. Nie żyje bohater narodowy
  2. Hanka jednak nie zginęła w kartonach? Szokujący powrót w „M jak Miłość”
  3. TVP upada na naszych oczach. Tak źle jeszcze nie było
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News