Uważajcie! Lidl wycofuje skażony produkt, zdrowie tysięcy klientów zagrożone

Uważajcie! Lidl wycofuje skażony produkt, zdrowie tysięcy klientów zagrożone Źródło: Fot. Flickr

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl zwrócili się właśnie do klientów z niezwykle ważnym apelem. Jak się bowiem okazuje, z marketów został wycofany popularny produkt, który możecie już jednak mieć w swojej lodówce. Koniecznie to sprawdźcie!

Lidl jest jedną z największych sieci supermarketów w Polsce. Codziennie zakupy robią w nim tysiące klientów, którzy podchodzą do dostawcy z dużym zaufaniem.

Lidl zwrócił się do klientów z ważnym apelem

Jak się jednak okazało, na półki trafił niedawno skażony produkt, który został właśnie pospiesznie wycofany. Mowa o słodkiej papryce, w której wykryto zbyt dużą ilość chemicznego związku używanego przede wszystkim jako regulator wzrostu. Jak wynika z informacji podanej przed przedstawicieli sieci, problem dotyczy partii L 28/07. U osób zatrutych związkiem ethephon wystąpić mogą częste oddawanie moczu oraz biegunki. Warto więc sprawdzić, czy w naszym domu nie znajduje się "wadliwy" produkt oraz odstąpić od ewentualnego spożycia.

Istotny komunikat przedstawicieli sieci sklepów

- W trosce o bezpieczeństwo konsumentów reakcja firmy Lidl była natychmiastowa i przedmiotowy produkt został wycofany ze sprzedaży. (...) Wszystkie inne produkty, z uwzględnieniem innych papryk słodkich, sprzedawane przez Lidl w Polsce, nie są objęte wycofaniem - czytamy w oficjalnym stanowisku przedstawicieli Lidla. Aby uniknąć nieprzyjemnego, szkodliwego zatrucia, należy szybko zweryfikować zakupiony przez siebie produkt. Nie wiadomo, czy osoby, które wybrały paprykę z wadliwej linii, otrzymają jakikolwiek zwrot tych niewielkich raczej kosztów. O tym przedstawiciele sieci poinformują zapewne już wkrótce. Najważniejsze jest bowiem obecnie wycofanie skażonych produktów z półek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tym aresztowaniem żyją światowe media. Markle przerażona, nawet 20 lat więzienia
  2. Nowa emerytura już wkrótce. Nawet dla tych, którzy nie pracują
  3. Rząd PiS przyznaje. Nigdy nie zobaczymy naszych pieniędzy!
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News