Lidl przeszedł samego siebie! Największa okazja od lat, nigdzie nie kupisz tego taniej

Lidl przeszedł samego siebie! Największa okazja od lat, nigdzie nie kupisz tego taniej

Lidl po raz kolejny zorganizował niespotykaną nigdzie indziej promocję. Tym razem w ofercie popularnego niemieckiego dyskontu pojawiła się rzecz, która dla wielu będzie najlepszym rozwiązaniem na jesienne chłody. Do tego cena jest nad wyraz atrakcyjna. Akcja rozpoczęła się od dzisiaj i potrwa do wyczerpania zapasów.

Lidl to popularna sieć hipermarketów, która nie po raz pierwszy zorganizowała taką niespotykaną akcję promocyjną na tak szeroką skalę. Wiele poprzednich było nagłośnionych przez media za sprawą skandalicznych incydentów, jakie miały miejsce na  wyprzedażach. Na szczęście nic nie zapowiada wystąpienia takich sytuacji.

Torebki, karpie, roboty kuchenne...

Wcześniejsze promocje niemieckiego marketu przeszły do historii dzięki incydentom, jakie miały miejsce podczas ich trwania. Jedną z najbardziej znanych i nagłośnionych w polskim internecie była "walka o karpia". Podczas tego zdarzenia tłumy osób wyrywały sobie nawzajem z rąk ryby, które w okresie przedświątecznym były oferowane w korzystnej cenie. Podobną ofertą promocyjną, która była później negatywnie kojarzona, była to związana z oddawaniem jedzenia. Klienci w trakcie trwania akcji mogli zwrócić artykuł spożywczy, który im nie smakował. Dość szybko ujawniły się najgorsze cechy w postaci zdolności do kombinowania, które sprawiły, że pod marketami szybko pojawiły się grupy osób kupujących żywność, którą przepakowywali do pojemników, w celu oddania pustych opakowań. Włodarze niemieckiej marki szybko spostrzegli niemoralne zachowanie konsumentów, po czym zakończyli akcję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Również było głośno o sytuacjach, kiedy to klienci Lidla walczyli między sobą o torebki czy roboty kuchenne. Wymienione i powyżej opisane zdarzenia szybko zostały zauważone przez internautów jako temat do żartów. W krótkim czasie społeczność internetowa zaczęła tworzyć memy i przeróbki wyśmiewające wydarzenia z akcji promocyjnych oraz osoby, które ulegały najniższym instynktom i chciały zdobyć upragnioną torebkę albo rybę na wigilijny stół.

Lidl reklamuje kurtki chłopięce

Niemiecka sieć dyskontów na swojej stronie w serwisie społecznościowym Facebook zamieściła zdjęcie kurtki jesiennej dla chłopców. Post rozpoczął się słownym żartem o treści "Super kurtka dla super BOYa? BOYÓWKA!" Zdaniem sieci dyskontów, ubranie bardzo dobrze chroni użytkownika przed zimnem. Nie omieszkają wspomnieć o tym w swoim wpisie na firmowym fanpage'u. Cena, jaką trzeba zapłacić za dziecięce jesienne okrycie, wynosi jedynie 49.99 złotych. To zdecydowanie duży precedens bowiem na ogół takie odzienia są bardzo kosztowne. Biorąc pod uwagę, że kurtka może służyć znacznie dłużej niż jedną jesień - to wyjątkowo kusząca oferta. Zważywszy również na to, że w przeciwieństwie do np. karpia, kurtka jest rzeczą, która posłuży nam tak długo - warto. Oferta potrwa do wyczerpania zapasów.  1. Andrzej Duda oficjalnie odniósł się do swojego kryzysu w małżeństwie
  2. Cztery rodziny zastępcze, dom dziecka, samobójstwo taty. Michał Wiśniewski przeszedł piekło
  3. Jan Paweł II przeżył ogromne cierpienie. Był dręczony przez lata
  4. W jednym z ostatnich wywiadów Wodecki wyznał coś niezwykłego. Wszyscy to przeoczyli
Następny artykuł