Lidl znany jest z bardzo atrakcyjnych promocji i szerokiego asortymentu dostępnych produktów. W poniedziałek właśnie sieć dyskontów wystartowała z  najnowszą ofertą promocyjną, która robi ogromne wrażenie! Takich okazji nie możecie przegapić! 

Lidl już niejednokrotnie zaskakiwał Polaków swoimi promocjami. Wiele z nich sprawiło, że pod sklepami jeszcze przed otwarciem ustawiały się gigantyczne kolejki, a w samych sklepach panowała prawdziwa walka o przecenione produkty. Teraz niemiecka sieć dyskontów przygotowała dla nas prawdziwą promocję w rozmiarze XXL.

Lidl: promocja XXL

We wszystkich polskich sklepach marki Lidl pojawiła się właśnie gigantyczna promocja na równie olbrzymie produkty. Mimo swoich gabarytów wszystko jest po naprawdę kuszących cenach. Dodatkowo różnorodność samych marek dostępnych w tej promocji, również powala.

Wyprzedaż obejmuje zarówno artykuły spożywcze dla ludzi, jak i naszych pupili. Znajdziemy tam również przyprawy, herbaty, kawy, a nawet baterie, czy wilgotne chusteczki. Wszystko oczywiście dostępne jest w opakowaniach w rozmiarze XXL.

Oprócz gigantycznych porcji w przystępnych cenach, mamy również przeceny w wysokości 30% na wybrane produkty, a w wielu przypadkach otrzymamy nawet 1/4 opakowania gratis. Dla przykładu kawę Bellarom Crema o wadze 1,2 kilograma kupimy już za 33,90 zł, a dla ludzi lubiących słodycze zaproponowano między innymi kilogramowy krem czekoladowy za 12,99 zł. 13 kilogramów karmy dla psa dostaniemy już za niecałe 24 złote, a 3,5 kilo frytek kosztuje 11,99 zł. Natomiast niecały kilogram paluszków rybnych wyniesie nas 13,99 zł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka, Lidl czy Carrefour? Wiemy, gdzie zrobicie najtańsze zakupy [RANKING]

Promocja rozpoczęła się w poniedziałek 24.09 i korzystają z niej tysiące Polaków. Jest to idealna okazja, aby zrobić naprawdę duże zapasy do naszych domowych spiżarni, które starczą nam na naprawdę długi czas. Część rzeczy można zamrozić, przez co nie musimy się martwić o ich stan, a inne wykorzystać od razu. Co więcej, jeżeli ktoś planuje w najbliższych dniach jakieś przyjęcie, to chyba nie znajdzie aktualnie bardziej atrakcyjnej promocji.

Promocja potrwa aż do wyczerpania zapasów, dlatego warto już teraz zaplanować swoje zakupy, aby zdążyć, dostać wszystko to, co będzie nam najbardziej potrzebne. Kto pierwszy ten lepszy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za granicą wszyscy mówią tylko o Polaku. Niesamowitym występem podbił X-Factor
  2. Biedronka przeszła samą siebie! Kultowy produkt za grosze
  3. Auchan zmienia sposób płatności. Starsze osoby mocno się zdziwią

12 niesamowitych skarbów odkrytych przez przypadek

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.