Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii

Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii Źródło: fot. wikimedia.org

Lidl będzie musiał tłumaczyć się swoim klientom. Ostatnio w jednym z produktów spożywczych został odnaleziony niebezpieczny przedmiot. Ta historia mogła skończyć się naprawdę tragicznie.

Lidl na różne sposoby dogadza swoim klientom. Popularny dyskont organizuje na przykład tygodnie kuchni regionalnej, dzięki którym można skosztować przysmaków z całego świata. Tym razem nie było inaczej. 9 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień pizzy, a w ofercie Lidla można znaleźć różne rodzaje włoskiego przysmaku. Nic więc dziwnego, że wiele osób postanowiło skorzystać z tej okazji i zjeść pizzę z popularnego dyskontu. Pan Tomasz z Lublina wraz ze swoją partnerką chciał uczcić dzień pizzy i postanowił kupić mrożoną pizzę w dyskoncie Lidl. Ponieważ sieć sklepów słynie z dobrego jakości produktów, mężczyzna bez wątpienia zrobił zakupy. Miały to być wstęp do romantycznego wieczoru z ukochaną. Jednak mógł się skończyć tragicznie dla zakochanej pary.

Lidl naraził swoich konsumentów - w pizzy znaleziono gwóźdź

Para zaczęła przygotowania do świętowania dnia pizzy i zgodnie z instrukcją wstawiła produkt do piekarnika. Kiedy ciasto było już gorące i gotowe do spożycia pan Tomasz i jego dziewczyna zauważyli w nim dziwny przedmiot. Odkrycie wprawiło ich w niemałe osłupienie. Gdyby nie zachowali odpowiedniej ostrożności, historia mogła skończyć się dla nich tragicznie. W kawałku pizzy zakupionej w lubelskim dyskoncie Lidl znajdował się... gwóźdź. Para poinformowała o niebezpiecznym znalezisku stronę Spotted Lublin na Facebooku, aby ostrzec innych mieszkańców miasta. Mężczyzna był oburzony i swoim wpisie podkreślił, że sytuacja zniechęca go do kupowania "gotowców". - W czasie spożywania dostrzegłem w jednym z kawałków metalowy gwóźdź zanurzony w cieście pizzy. Sporadycznie dokonuje zakupu gotowej pizzy w supermarkecie, natomiast to idealny dowód na to, że jedzenie „gotowców” to gwóźdź do trumny - tak skomentował całe zajście pan Tomasz na Spotted Lublin.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Lidl nie komentuje sytuacji - nie wiadomo, dlaczego przedmiot znalazł się w pizzy

Klienci wciąż czekają na komentarz Lidla w tej sprawie. Do tej pory nie wiadomo, w jaki sposób ostry przedmiot znalazł się w pizzy sprzedawanej przez supermarket. To nie pierwsza sytuacja, kiedy produkty z sieci Lidl budzą wątpliwość konsumentów. Wystarczy przytoczyć sytuację z sierpnia 2018, kiedy sieć wycofała ze sprzedaży krojone pomidory z puszki. Niektóre partie produktu zawierały plastikowe ciała obce, które mogły spowodować zranienia. Oby przypadek pizzy nie okazał się symbolicznym "gwoździem do trumny".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny. Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  5. Tego fani się nie spodziewali. Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Fakt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News