lidl
fot.youtube.com/ Creative Vlogs
Mateusz Wysokiński - 14 Grudnia 2018

To szaleństwo! Lidl naprawdę ogłosił, że zrobi to w Święta

Lidl ponownie zaskakuje ofertą. Niemiecki dyskont z powodu świąt planuje pracować naprawdę dużo. Dzięki temu każdy, kto planuje zrobić zakupy na ostatnią chwilę będzie mógł to zrobić. Już teraz wiemy, jak będą wyglądały godziny pracy sklepu.

Lidl to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych dyskontów w całej Polsce. Firma, która zatrudnia tysiące polskich pracowników, postanowiła przygotować im w tym roku miłą niespodziankę dla swoich klientów. Okazuje się, że w sklepie będzie można zrobić zakupy "na ostatnią chwilę" przed Świętami Bożego Narodzenia, a także przed Sylwestrem. Niemiecki gigant handlu ma także jedną miłą niespodziankę dla swoich pracowników.

Lidl. Sklepy będą otwarte wyjątkowo długo

Niemiecki dyskont, który jest jednym z potentatów polskiego rynku handlu, postanowił nie zwalniać tempa i pracownicy sklepu nawet w Wigilię będą musieli pojawić się w pracy. Jedyne dni, w których nie będziemy mogli zrobić zakupów to te, które są ustawowo wolne od pracy. Według dyrektyw sklepu, kasjerzy i pracownicy handlowego giganta już 23 grudnia będą przyjmować klientów przez cały dzień. Nawet w Wigilię 24 grudnia markety będą otwarte do 12:30. Na odpoczynek wszystkie osoby zatrudnione w firmie będą mogły liczyć 25 i 26 grudnia. W okresie od 27 do 30 grudnia sklepy będą przyjmować wszystkich, którzy zażyczą sobie zrobić zakupy po odejściu ze świątecznego stołu. Warto zauważyć, że pracownicy sklepu będą pracować o pół godziny krócej w Wigilię i o godzinę mniej w Sylwestra, w porównaniu do swoich kolegów z konkurencyjnej Biedronki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Jak będzie pracował sklep na samym początku 2019 roku?

W wieczór sylwestrowy handlowcy będą pracować do godziny 18:00. Pierwszy stycznia będzie czasem na odpoczynek po zabawie. Niemniej już w następnym tygodniu wszystko powinno wrócić do normy, przynajmniej do 6 stycznia, czyli Święta Trzech Króli. Ten dzień pracownicy dyskontu także będą mieli wolne. Nie dotarliśmy do informacji, co o takim podejściu sądzą sami pracownicy Lidla. Wydawać się może, że są zadowoleni z powodu o wiele krótszego czasu pracy, niż ich kolegów z Biedronki. Sami klienci sklepu w internecie wyrażają wielkie zadowolenie, że sklep otworzył się na pracę w tak nietypowych godzinach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOK na spotkaniu opłatkowym PiS! U boku Kaczyńskiego pojawił się niespodziewany gość
  2. Z Dodą dzieje się coś strasznego! Przerażające ZDJĘCIA obiegają media
  3. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  4. Gwiazdor „Świat według Kiepskich” właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News