Lidl dla swoich klientów przygotował prawdziwą rewolucję. Czegoś takiego dyskonty w Polsce jeszcze nigdy nie wprowadziły. Klienci są zaskoczeni, ale przyznają, że te zmiany mają sens.

Lidl w naszym kraju zyskał wielu zwolenników dzięki atrakcyjnym promocjom oraz produktom i cenom na naprawdę rozsądnym poziomie. Teraz jednak szykowana jest prawdziwa rewolucja. Sieć sklepów zadecydowała o wprowadzeniu na polski rynek marketów o statusie premium, a w środku na klientów czekają same niespodzianki.

Co dla swoich klientów przygotował Lidl?

Luksusowe produkty w postaci wytwornych win i cygar to nie jedyna zmiana, jaka czeka nowe sklepy. Szerokie alejki, luksusowe meble, ciepłe oświetlenie, które nie razi w oczy, a nawet przewijak dla dzieci! Jeżeli wciąż wam mało to bardzo dobrze, bo to nie koniec, ponieważ klienci Lidla premium będą mogli również skorzystać z toalety.

Na taki krok nie zdecydował się jeszcze żaden dyskont na polskim rynku. Już wiadomo nawet gdzie powstanie pierwszy tego typu sklep. Za kilka miesięcy w Szczecinie otworzą nowy Lidl premium.

Również obsługa w nim będzie na najwyższym poziomie. Do tej pory jedyne, co mogliśmy od nich usłyszeć, to gdzie leży dany produkt. Jednak teraz doradzą nam tak, aby jak najlepiej dopasować produkt do potrzeb konsumenta. Tego typu sklepy mają powstać na terenie całej Polski. Możliwe, że już w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami kolejnego wyścigów sieci sklepowych o to, która zaproponuje swoim klientom najbardziej luksusowe warunki do robienia codziennych zakupów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie nagiej Angeli Merkel podbija internet (foto+18)
  2. Cóż to był za urlop! 16 pielęgniarek zaszło w ciążę
  3. Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż! Fani nie mają wątpliwości

Jak poznać, czy przedawkowałeś kawę? 8 objawów


Grillujesz mięso? Oto 8 błędów, które popełniasz!

źródło: innpoland.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.