Szokująca oferta w Lidlu. Klientów zamurowało

Szokująca oferta w Lidlu. Klientów zamurowało

Lidl zaskoczył wszystkich. Wielu klientów jest oburzonych ofertą. Zdaniem internautów tym razem niemiecka sieć przegięła. Gigant za wszelką cenę próbuje wygrać wyścig z największym konkurentem, jakim jest Biedronka. Wiele wskazuje jednak na to, że Niemcy poszli o jeden most za daleko.

Lidl walczy o hegemonię na polskim rynku. Największym rywalem jest oczywiście Biedronka. Zaskoczeniem może być jednak, że do tej rywalizacji włącza się także i polska sieć Dino. Niemcy są jednak bardzo czujni i zasypują swoich klientów mega promocjami, okazjami i również asortymentem niezwiązanym z branżą spożywczo-przemysłową. Takimi jak sprzęt elektroniczny, gadżety dla majsterkowiczów, czy odzież. Wyścig największych supermarketów bardzo podoba się polskim klientom. Polacy uwielbiają robić zakupy i tropić okazje. Aczkolwiek mamy coraz lepszy gust i większe wymagania. W związku z tym niektóre sztuczki i triki speców od marketingu potrafią nas rozjuszyć do żywego.

Lidl. Oferta bożonarodzeniowa rusza pełną parą

Lidl przekroczył właśnie granice dobrego smaku. Tak uważa mnóstwo internautów. Gigant wprowadził bowiem właśnie ofertę bożonarodzeniową na swoje półki. Nie było jeszcze nawet Wszystkich Świętych, czy Święta Niepodległości, a w Lidlu już można kupować mikołaje z czekolady oraz bałwanki. Ponadto ciasteczka świąteczne oraz inne łakocie, które kojarzą się ulubionym świętem Polaków jakim jest Boże Narodzenie. Lidl Fot. Twitter.com Mimo, że w kraju cały czas panują dosyć wysokie temperatury, w Lidlu już święta. Internauci są oburzeni, bowiem uważają, że do 24 grudnia produkty te "opatrzą się" Polakom. I pryśnie cała magia świąt, na który wszyscy tak bardzo czekają.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Co to za urok świąt. Jeszcze zniczy nie zapaliliśmy, a już święta w sklepach - napisał internauta. - W przyszłym roku w biedronce choinki i karpie już od sierpnia - dodał kolejny. - Masakra. Ludziom opatrzy się to wszystko, a jak przyjdzie czas na święta to już nie czuć tej magii - argumentowała inna osoba.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile wynosi „co łaska”? Padniecie z wrażenia, niektórzy księża nie mają wstydu
  2. Ujawniono brudną przeszłość gwiazdora TVP. Wyleci za to ze stacji?
  3. 19-letnia synowa Martyniuka chciała zostać gwiazdą. Wylało się morze hejtu
Następny artykuł