Wielkanocne promocje zwaliły nas z nóg. Lidl i Biedronka zażarcie walczą o klientów

Wielkanocne promocje zwaliły nas z nóg. Lidl i Biedronka zażarcie walczą o klientów Źródło: Wikipedia

Lidl, Biedronka i inne sklepy starają się zdobyć zaufanie klientów, którzy chcą dokonać ostatnich zakupów świątecznych na kilka dni przed Wielkanocą. W znanych sieciach pojawiają się nowe promocje, które mają zachęcić do kupowania. Trzeba przyznać, że są one wyjątkowo korzystne.

Lidl i inne sklepy tego typu zazwyczaj organizują różne promocje tuż przed różnymi świętami, które mają przyciągnąć klientów i zachęcić ich do zakupów poprzez czasowe wprowadzenie niższych cen. Niejednokrotnie mamy do czynienia z wyjątkowo korzystnymi dla konsumentów ofertami, które obowiązują przez bardzo krótki czas, jednak niemal zawsze warto z nich skorzystać.

Nie inaczej jest tym razem, bowiem Lidl zdecydował się na wprowadzenie nowych promocji tuż przed Wielkanocą. Szefostwo znanej sieci zdaje sobie sprawę, że miliony Polaków decydują się na zakupy w ostatniej chwili i to właśnie do takich osób kierowana jest oferta. Już teraz możemy być pewni, że wiele osób skusi się na skorzystanie z oferty zaproponowanej przez znane dyskonty.

Lidl wprowadza nową ofertę

Co ciekawego zaproponował klientom Lidl? Między innymi bezprzewodowego inteligentnego mopa, która kosztuje obecnie 99 złotych. Z pewnością jest to bardzo korzystna zniżka, bo za takie urządzenie do sprzątania najczęściej trzeba zapłacić znacznie więcej. Pojawiły się również rzeczy dla najmłodszych. Znana sieć sklepów proponuje klocki LEGO DUPLO w cenie 34,99 złotych.

Są także zestawy dla starszych dzieci, czyli klocki LEGO NINJAGO sprzedawane po 69,90 złotych za zestaw. Podobne niespodzianki czekają fanów serii Star Wars, którzy również mogą spodziewać się swojego zestawu. Trzeba przyznać, że osoby odpowiedzialne za asortyment postarały się, by najmłodsi mogli cieszyć się ze wspaniałych wielkanocnych prezentów.

Ciekawe oferty stworzyła także Biedronka. W święta często na stoły trafiają różne zupy, jednak wśród nich przoduje żurek. Sieć znanych dyskontów zdecydowała, że przy zakupie dwóch gotowych zup tańsza z nich będzie kosztować jedynie złotówkę. Promocja ta przypadła do gustu wielu klientom, którzy uznali, że nie będą mieli zbyt wiele czasu na przygotowanie wszystkich najważniejszych dań, dlatego pomoc w postaci gotowej zupy może być dla nich bezcenna.

Lidl zaprasza klientów na zakupy

Wrażenie robi również promocja na jaja z chowu na wolnym wybiegu. Za dwadzieścia sztuk zapłacimy jedynie 9,99 złotych. Jeżeli chcemy zadowolić się dwa razy mniejszą liczbą, to zapłacimy za nią dokładnie 4,99 złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klienci bardzo chwalą zarówno Lidla, jak i Biedronkę. Trzeba przyznać, że oba sklepy chcą walczyć o zaufanie klientów i o to, by ci interesowali się promocjami nie tylko przy okazji Wielkanocy. Póki co metody te działają i obie firmy mogą liczyć na wzrost liczby kupujących.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News