Ile zarabia kasjer w Lidlu i Biedronce? Ich zarobki urywają głowy!

Ile zarabia kasjer w Lidlu i Biedronce? Ich zarobki urywają głowy! Źródło: Screen/youtube/SklepyBiedronka

Lidl oraz Biedronka kojarzą się nam wszystkim z wyjątkowymi promocjami, ofertami specjalnymi i codziennymi zakupami, które robi każdy z nas. Mało kto zastanawia się jednak nad tym, ile zarabia siedząca przy kasie i podająca nam paragon za kupione produkty osoba. Tymczasem okazuje się, że stawki są naprawdę imponujące. 

Lidl to bez wątpienia jeden z ulubionych sklepów w naszym kraju. Wraz z Biedronką wiodą prym wśród sieci marketów, w których Polacy robią swoje codzienne zakupy. Wszystko przez wyjątkowe okazje i promocje. To właśnie nimi dyskonty raz po raz zaskakują swoich klientów. Niewiele osób jednak skupia się na niepozornych osobach, które codziennie siedzą za kasami, skanują nasze produkty wykładane na taśmy i wręczają nam paragony. Na jaw wyszło właśnie jednak, że ich zarobki są powalające i wielu z nas być może chciałoby być na ich miejscu.

Ile zarabiają kasjerzy w sklepach Lidl i Biedronka?

To od tych często anonimowych osób zależy w głównej mierze to, czy na nasze zakupy poświęcimy mało czasu i będą przyjemne, czy może zdenerwujemy się, zbyt długo czekając na rachunek. Nikt się nie zastanawia, ile zarabia osoba przy kasie w sklepie Lidl czy Biedronka, tymczasem okazuje się, że stawki naprawdę urywają głowy. W sieci z owadem w logo minimalna pensja to minimum 2600 zł brutto, po trzech latach jednak wzrasta do 2950 zł. Oczywiście zależne to jest od lokalizacji, bo w największych miastach kasjerzy otrzymują nawet 3500 zł. Sklep Lidl proponuje pracownikom w pierwszym roku zatrudnienia od 2800 zł, do 3550 zł brutto. Po roku pensja wzrasta nawet do 3750 zł, a po dwóch latach osiąga imponujące 4050 zł brutto.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz tego są dostępne także premie

Oczywiście mowa była do tej pory jedynie o wynagrodzeniu podstawowym, pracownicy bowiem otrzymują również spore premie. Biedronka wypłaca je co kwartał i decydują o nich przełożeni - zwykle zależą od przepracowanych dni pracy, zaangażowania i elastyczności. Maksymalnie pracownik otrzymać może nawet 500 złotych. Tajemnicą pozostają stawki premii, które swoim pracownikom wypłaca Lidl. Choć konkretne kwoty nie są powszechnie znane, market podkreśla, że wszystko zależne jest tam wyłącznie od wyników oraz zaangażowania pracownika. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kinga Rusin zarabia fortunę. Jej zarobki wgniatają w fotel
  2. Oto jak mieszka Szelągowska. Brutalnie wbiło nas w ziemię
  3. Zaboli was brzuch gdy to przeczytacie. Wstrząsający raport NIK o żywności
  4. Gigantyczna wpadka TVP na Facebooku! Zapomnieli się wylogować
  5. Aktorka filmu, który Polacy oglądali w Nowy Rok na TVP umiera? Wstrząsające informacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News