Lidl, Biedronka czy Auchan? W tym sklepie najszybciej zrobisz świąteczne zakupy

Lidl, Biedronka czy Auchan? W tym sklepie najszybciej zrobisz świąteczne zakupy

Lidl, Biedronka czy może jednak Auchan? Przed nami świąteczne zakupy i każdy będzie chciał je zrobić w ekspresowym tempie. Powstał ranking, w którym z marketów uda wam się najszybciej zrobić zakupy.

Lidl, Biedronka, Auchan to sieci sklepów, które możemy licznie spotkać w naszym kraju. Każdy ze sklepów oferuje szeroki asortyment w przystępnych cenach i wszyscy znajdą w nich coś dla siebie. Niewykluczone, że przed świętami udacie się właśnie do nich. Wielu z nas ma swój ulubiony market. Nie tylko ze względu na markę oraz umiejscowienie, gdyż często o tym decyduje bliskość danego sklepu. Możemy w nich dostać wyjątkowe produkty, których nie znajdziemy w innych dyskontach i to one ostatecznie zaważą, gdzie udamy się po nasze zakupy.

Przedświąteczne zakupy

Przed nami Święta Bożego narodzenia i całe tłumy wyruszą po to, aby kupić nie tylko prezenty, ale również najpotrzebniejsze produkty do zrobienia naszych ulubionych świątecznych dań. W najbliższe dni sklepy ściągną wszystkich pracowników, by dostępnych było jak najwięcej kas. Warto też zaznaczyć, że dwie przedświąteczne niedziele są handlowe i każdy będzie mógł udać się do ulubionych marketów. Eksperci z Instytutu Badawczego ABR SESTA sprawdzili, jak działają wyżej wymienione sklepy w ten przedświąteczny czas. Policzyli, ile średnio jest działających kas. Wyniki nie napawają optymizmem. W kilkudziesięciu losowo wybranych placówek uzyskano ciekawe wyniki tych badań. Średnio w każdym większym supermarkecie jest 10 kas. Niestety, tylko połowa z nich jest czynna. Wskazano również konkretne sklepy i jak to w nich wygląda. Najszybciej będzie można zrobić zakupy w sklepach Auchan. Mają najwięcej kas ze wszystkich, bo aż 40. Niestety, średnio otwartych jest tylko 15 z nich. Na drugim miejscu jest E.Leclerc z 29 kasami. Otwartych jest w nim 16. Później jest Tesco z 12 kasami, ale tylko 6 otwartymi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lidl liderem małych sklepów

Największym zainteresowaniem cieszą się jednak Lidl i Biedronka. Są to mniejsze sklepy, które są często bliżej nas zlokalizowane. Tam zazwyczaj jest około 5 kas i 3 z nich są otwarte. Na szczęście wraz z weekendem sklepy zazwyczaj otwierają większość kas, aby szybciej obsłużyć swoich klientów. Więcej osób zazwyczaj udaje się do Lidla, gdyż te sklepy są większe od Biedronki i oferuje szerszy asortyment. Wychodzi na to, że najlepiej udać się do Auchan, gdyż to tam może zostać otwartych najwięcej kas na ten świąteczny okres. Każdy jednak ma swój ulubiony dyskont i uda się do niego po zakupy. Pamiętajcie jednak, że możecie spotkać ogromne tłumy. także pomyślcie o tym wcześniej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Świąteczna rada Magdy Gessler rozwścieczyła Polaków! Nie godzą się na to
  2. Leszek Miller przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile. Jego słowa rozrywają serce
  3. Wielki zwrot akcji w relacji Żyłów? Nikt się tego nie spodziewał
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Następny artykuł