Lidl
Fot. Flickr
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Lidl poraził Polaków! Gigant szykuje coś lepszego niż 500+

Lidl niezwykle zaskoczył przede wszystkim swoich pracowników. Sieć zdecydowała się bowiem na przeprowadzenie specjalnej, przedświątecznej akcji, na której zyskają osoby zatrudnione w supermarketach marki. Opinia publiczna zdecydowanie pochwaliła pomysł wpływowego na rynku pracodawcy.

Lidl pozytywnie zadziwił polskich internautów. Do sieci trafiły bowiem doniesienia o specjalnej inicjatywie właścicieli supermarketów, którą ci podjęli przez Bożym Narodzeniem. Akcję przeprowadzoną z dużym rozmachem skierowali do swoich licznych pracowników. - Bardzo doceniamy wkład oraz zaangażowanie naszych kolegów i koleżanek, dlatego każdego roku przygotowujemy dla nich świąteczne upominki - ujawniła w rozmowie z mediami Aleksandra Robaszkiewicz pełniąca funkcję Communications Manager dla Lidl Polska.

Lidl obdaruje swoich pracowników przed Bożym Narodzeniem. Specjalna inicjatywa sieci

Jak wynika z oficjalnych informacji, które dotarły do dziennikarzy za pośrednictwem przedstawicieli sieci, zdecydowała się ona przed Bożym Narodzeniem obdarować zarówno pracownikow, jak i ich dzieci. Najmłodsi otrzymają specjalne paczki ze słodkimi przysmakami, których przygotowano ponoć aż 16 400. Dorośli będą za to mogli liczyć na specjalne bony, o których na razie nie wiemy zbyt wiele. Mają one ułatwić pracownikom Lidla przedświąteczne zakupy, pokrywając część wydatków. Jak bowiem wiadomo, nie należą one w tym okresie do najmniejszych. Co ciekawe, przedstawiciele marki przyznali, że na ten cel wydano łącznie aż 10 mln zł, aby odpowiednio podziękować pracownikom za ich codzienny wkład w wykonywane obowiązki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej

Akcja Lidla lepsza niż Rodzina 500 plus? Wielu internautów jest tego zdania!

Zarówno same osoby zatrudnione w supermarketach Lidl, jak i obserwująca sprawę z boku opinia publiczna są niezwykle zadowoleni z inicjatywy podjętej przez gigantycznego, wpływowego pracodawcę. Jak nawet przyznają niektórzy z komentujących, pomysł sieci jest w jednym aspekcie dużo lepszy niż proponowany przez rząd z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz sojuszników partii program Rodzina 500 plus. Chociaż paczki oraz bony nie będą trafiały do pracowników Lidla oraz ich rodzin co miesiąc, internauci podkreślają inną, ważną część akcji. Przede wszystkim nie ominie ona żadnego najmłodszego podopiecznego ani jego rodzica zatrudnionego w sieci. Przypomnijmy, że początkowo politycy Zjednoczonej Prawicy sugerowali, iż świadczenie trafi do wszystkich dzieci, a ostatecznie trafia ono głównie do domostw, w których wychowuje się co najmniej dwójka najmłodszych. W pozostałych przypadkach kwestią decydującą jest próg dochodowy, ustalony na wykluczającym naprawdę wiele rodzin poziomie. Ta kwestia nie interesuje jednak właścicieli Lidla, którzy nie zdecydowali się na stawianie swoim pracownikom żadnych dodatkowych warunków.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miliony Polaków właśnie poczuło się zdradzonych! Burza wokół emerytur
  2. Modele damskich kurtek zimowych, których nienawidzą faceci! Istnieje cała lista zakazanych
  3. Dramatyczne doniesienia nt. Biedronki! Aż ciężko w to uwierzyć
  4. Aplikacja randkowa, w której kobiety ANONIMOWO wybierają partnerów. Najwyższy czas!
  5. Próbował skrzywdzić uroczego szczeniaka. Brutalna sprawiedliwość nadeszła błyskawicznie i nieoczekiwanie
ZAMIANA
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News