Lidl da Polakom 3300 złotych. I to na początek

Lidl da Polakom 3300 złotych. I to na początek Źródło: 2DF

Lidl robi co może, żeby zapewnić wszystkim klientom jak najwyższą jakość usług. Większość pracodawców podkreśla, że obecna walka o pracownika, który będzie perfekcyjnie wypełniał swoje obowiązki jest bardzo zacięta. Dlatego też sieci sklepów decydują się na tak odważne posunięcia, jak wielkie pieniądze na start.

Lidl przystępuje do bardzo dużej ofensywy, której rezultatem ma być dostarczenie swoim placówkom kolejnej porcji odpowiednio wyszkolonych pracowników. Konkurencja na rynku jest o tyle duża, że jedna z najpopularniejszych sieci w Polsce musi podejmować odważne działania, które w jak największym stopniu podniosą jej atrakcyjność jako pracodawcy w oczach potencjalnych zatrudnionych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że jednym z najlepszych argumentów podczas wszelakich rozmów kwalifikacyjnych są po prostu pieniądze. Z takiego założenia wyszedł również Lidl, który właśnie poinformował, że będzie płacił poważne pieniądze na samym starcie współpracy z nowymi osobami.

Lidl wprowadza nowy program. Stażyści zarobią 3300 złotych

Lidl ogłosił właśnie, że przyszedł najwyższy czas na odpalenie tegorocznej edycji projektu "The Lidl Way to Career". Jest to program stażowy, który dla najlepszych zakończy się stałą współpracą. 

- Ruszamy z kolejną edycją The Lidl Way to Career – naszego płatnego programu stażowego, w ramach którego oferujemy pracę z najlepszymi specjalistami, a także możliwość rozwoju i realizacji własnych projektów - poinformowali włodarze sieci sklepów.

Największą nowością w obecnej odsłonie będzie znacznie podwyższone wynagrodzenie. Plasuje się teraz na poziomie 3300 złotych brutto, co jest kwotą większą o 300 złotych w porównaniu z tożsamym programem przeprowadzanym w zeszłym roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W projekcie "The Lidl Way to Career" można znaleźć 41 ofert z takich działów jak: budowlany, finansowy, controllingu czy też IT. Polski odział Lidla zaznacza, że znaczna część propozycji dotyczy pracy w centrali firmy znajdującej się w Jankowicach koło Poznania.

Nabór wniosków potrwa jeszcze lekko ponad miesiąc, gdyż jego data końcowa przewidziana jest na 12 kwietnia. Osoby, które pomyślnie przejdą etap rekrutacji rozpoczną pracę 1 lipca, a ich staż potrwa dokładnie przez trzy miesiące. 

W komunikatach Lidl podkreśla, że mile widziani są studenci wszystkich kierunków. Na ten moment sieć ma w planach pozyskanie aż 700 nowych pracowników.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc, kim jest
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Nowi prowadzący Big Brother to gwiazdy programów śniadaniowych. Duże zaskoczenie!
  4. LIDL pojechał po całości! Bajecznie tani i prestiżowy produkt już za parę dni
  5. Świat według Kiepskich odpalił petardę! Gwiazda Tańca z Gwiazdami uwiedzie Paździocha

Źródło: Gazeta pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News