Lidl pilnie wycofuje produkt z rynku
K. Mitch Hodge Unsplash
Irmina Jach - 28 Września 2020

Lidl pilnie wycofuje produkt z rynku. Nie wolno go używać, może stwarzać ogromne zagrożenie

Lidl podjął ważną decyzję o wycofaniu ze sklepowych półek pewnego popularnego produktu. Wielu Polaków ma go w swoich domach. Używanie tego sprzętu może nieść za sobą śmiertelne niebezpieczeństwo. Sieć alarmuje, że nie można wykluczyć tego, że dojdzie do groźnego w skutkach wypadku. Lepiej zwrócić produkt do sklepu.

Lidl pilnie zaapelował do wszystkich klientów, którzy w minionym tygodniu zdecydowali się na zakup pewnego produktu. Używanie go może być śmiertelnie niebezpieczne. Jeśli masz go w swoim domu, powinieneś rozważyć zwrot. Skutki mogą być opłakane, istnieje ryzyko pożarowe. To niejedyny produkt wycofany ze sklepów, o którym pisaliśmy.

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Lidl podjął decyzję o wycofaniu popularnego produktu ze sklepów

Sieć Lidl poinformowała o wycofaniu z rynku jednej z partii odkurzacza bezprzewodowego marki "Silvercrest" wraz z akumulatorem, który wchodzi w skład zestawu. Firma nie wyklucza, że w pojedynczych przypadkach może dojść do groźnego w skutkach wypadku pożarowego. Dyskont zaapelował do klientów, publikując na stronie internetowej dedykowane oświadczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania urządzenia lub podczas jego użytkowania. Firma Hoyer Handel GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu (oraz akumulatora) - napisali przedstawiciele sieci Lidl.

Odkurzacz był sprzedawany w dyskontach pod szyldem Lidl od 20 września 2020 roku. Ze względu na niebezpieczeństwo, można go oddać w sklepie, nawet nie posiadając paragonu. Warto skorzystać z tej możliwości.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

- Wycofanie dotyczy wyłącznie artykułu "Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 SHAZ 22.2 D5" marki "Silvercrest" o numerze (IAN) 339791_1910 (patrz tabliczka znamionowa), wraz z akumulatorem. Inne artykuły marki "Silvercrest", a w szczególności pozostałe produkty firmy Hoyer Handel GmbH, nie są objęte wycofaniem - podkreślono w komunikacie.

Lidl i firma Hoyer Handel GmbH zdecydowali się także na wystosowanie przeprosin skierowanych do klientów, którzy zdecydowali się na zakup awaryjnego odkurzacza. Jeżeli go kupiłeś, koniecznie zaplanuj wizytę w dyskoncie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News