Lidl wprowadza przywileje w kolejkach. Część osób zostanie obsłużona w pierwszej kolejności, wiemy które

Lidl wprowadza przywileje w kolejkach. Część osób zostanie obsłużona w pierwszej kolejności, wiemy które Źródło: wikiepdia Karya sendiri

Lidl zmienia zasady robienia zakupów w swoich sklepach. Wiadomo już, kto będzie mógł skorzystać z przywilejów w kolejce do kas. Część osób będzie obsługiwana w pierwszej kolejności.

Lidl reaguje na sytuację, która ma miejsce w kraju, a związana jest z epidemią koronawirusa. Znany dyskont całkowicie zmienia zasady przebywania na terenie sklepu, ale także wprowadza przywileje w kolejce do kas. Wiadomo już, kto będzie mógł, jako pierwszy zapłacić za zakupy w sklepowej kasie. 

Lidl instruuje klientów, jak zachować się podczas zakupów 

Sytuacja w kraju sprawiła, że sklepy musiały zareagować, wprowadzając szereg zmian. Jednym z największych sklepów, z których korzystają Polacy, jest sieć Lidl, który dotychczas zaproponował szereg rozwiązań, które mają sprawić, by ryzyko zarażenia wirusem podczas zakupów, była jak najmniejsza. 

Do tej pory Lidl zamontował ekrany ochronne przy kasach, wprowadził zmianowy czas pracy dla swoich pracowników. Robiąc zakupy moża zauważyć taśmy, które sugerują, jaki odstęp należy zachować ze względu na bezpieczeństwo. W sklepach pojawiły się plakaty informujące o tym, jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa podczas robienia zakupów. Klienci sklepów Lidl proszeni są też o używanie kart płatniczych, a ograniczenie płatności gotówką. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Sieć Lidl wprowadza przywileje w kolejkach 

Od teraz Lidl zdecydował się także na wprowadzenie przywilejów w kolejkach. Zgodnie z oficjalnymi wytycznymi w sklepach w pierwszej kolejności obsługiwane będą seniorzy, którzy są w grupie podwyższonego ryzyka. Z przywilejów mogą skorzystać także osoby, które robią zakupy dla starszych osób w ramach wolontariatu, ale także dla pracowników służby zdrowia oraz przedstawicielom policji, straży pożarnej czy żołnierzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki oficjalnie powiedział, co będzie z 500 plus. Wielu Polaków będzie wściekłych

2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma

- Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy oraz klienci byli świadomi, że robimy wszystko, aby ich praca czy zakupy w naszych sklepach były bezpieczne. Każdy z nas robiąc codzienne zakupy, powinien zadbać o siebie oraz innych. Zachęcamy, aby wychodzić do sklepu jedynie kiedy jest to konieczne, a za zakupy płacić elektronicznie, jeśli jest to możliwe. Mamy nadzieję, że ze wskazówek zawartych w naszej nowej kampanii informacyjnej skorzysta jak największa liczba klientów - pojawił się oficjalny komunikat ze strony sieci Lidl Polska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Część Polaków dostanie 300 zł dziennie dodatku. Muszą jednak spełnić jeden warunek
  4. TVN przekazał dramatyczne informacje. W Domu Pomocy Społecznej potwierdzono zakażenie aż u 60 osób
  5. Wszyscy pokochali go za rolę Pawlaka. Mało kto wie, co zrobił garderobianej na planie, karygodne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: wirtualnemedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News