Gdzie zrobić zakupy jeszcze w Wigilię? Godziny otwarcia najważniejszych sklepów, największe zmiany w Lidlu i Biedronce

Gdzie zrobić zakupy jeszcze w Wigilię? Godziny otwarcia najważniejszych sklepów, największe zmiany w Lidlu i Biedronce Źródło: .

Lidl i Biedronka w trakcie świąt Bożego Narodzenia będą otwarte w zupełnie innych godzinach. Klienci wielu sieci sklepów mogą być zdziwieni, że nie będą w stanie zrobić zakupów na ostatnią chwilę. Oto, jak będą wyglądać godziny otwarcia sieci handlowych, w których będziemy mogli zrobić ostatnie, przedświąteczne zakupy.

Lidl i Biedronka przez cały ostatni tydzień informowały, że zostaną otwarte w zupełnie innych godzinach w trakcie okresu świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Mimo to klienci są zagubieni i szukają miejsca, gdzie będą mogli zrobić ostatnie, przedświąteczne sprawunki. Okazuje się, że mimo tego, iż największe sieci handlowe będą zamknięte, to dla spóźnialskich kupujących albo osób nieobchodzących świąt, jest jeszcze nadzieja.

Lidl i Biedronka zamkną się wcześniej na święta. Ważne komunikaty sklepu do klientów

Sklepy należące do niemieckiej sieci handlowej ogłosiły, że w tym roku zamknięcie lokali nastąpi wcześniej niż przed laty, a więc o godzinie 12:30. Pół godziny później klienci Biedronki będą proszeni o opuszczenie sklepów, a podobna sytuacja będzie miała miejsce w marketach sieci Auchan, Carrefour, Kaufland, Polomarket oraz Tesco. Najpóźniej zamknięcie lokali deklaruje sieć Dino, a nastąpi to o godzinie 13:30.

Mimo tego, że tak dużo sklepów będzie zamkniętych, nie oznacza to, że zrobienie zakupów w Wigilię i Boże Narodzenie będzie niewykonalne. Wszystko zależy od tego, jak zachowają się właściciele sklepów franczyzowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jakich sklepach można zrobić zakupy w święta?

Dowolność w świątecznym zamykaniu i otwieraniu lokali dali swoim franczyzobiorcom przedstawiciele sieci Żabka, Globo i Carrefour Express. W tych sklepach zrobienie zakupów będzie zależało wyłącznie od woli właściciela franczyzy, który może zechcieć pracować w święta. Jeśli mamy odrobinę szczęścia, być może nasz osiedlowy sklepik będzie czynny i służył pomocą w kryzysowych zakupach na ostatnią chwilę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

- Po godzinie 14.00 decyzję o otwarciu placówki samodzielnie podejmują przedsiębiorcy korzystający z wyłączeń zawartych w ustawie. Informacje o dokładnych godzinach otwarcia sklepów Klienci znajdą w poszczególnych placówkach - stwierdzili przedstawiciele Żabki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!
  4. Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce
  5. Znany z "Barw szczęścia" i "Pensjonatu pod Różą" spowodował wypadek w Warszawie. Policja ujawniła porażające informacje

źródło: TVN 24 BiS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News