Fatalna wiadomość tuż przed świętami. Lidl rezygnuje z uwielbianego przez Polaków produktu

Fatalna wiadomość tuż przed świętami. Lidl rezygnuje z uwielbianego przez Polaków produktu Źródło: Flickr.com

Lidl wycofał ze sprzedaży produkt, który lubiło wielu Polaków. Tę decyzję podjęto tuż przed świętami i nie złożono jasnych wyjaśnień, dlaczego tak się stało. Od teraz wiele osób będzie musiało obejść się bez tak atrakcyjnej oferty.

Lidl po nieco ponad dwóch latach podjął ostateczną decyzję w sprawie popularnej oferty. Zostanie całkowicie wycofana ze sprzedaży. To zaskakujące biorąc pod uwagę, jak wielkie i ambitne plany wobec niej miała lubiana przez Polaków sieć sklepów. Co prawda firma opublikowała oświadczenie w tej sprawie, jednak nie przedstawiła powodów, dla których zrezygnowała z oferty.

Lidl wprowadził tę usługę dwa lata temu i funkcjonuje ona w wielu krajach

Z Lidlem już nigdzie nie wyjedziemy. Po dwóch latach sieć sklepów zrezygnowała z usługi sprzedaży wycieczek. Już niebawem zniknie platforma oferująca wyjazdy.

- Chcemy oferować coś więcej niż tylko wycieczkę. Naszym zadaniem będzie sprzedaż doświadczeń. Jeśli więc wczasy to z nurkowaniem, degustacją wina albo kursem barmańskim – mówił dziennikarzom Wirtualnej Polski we wrześniu 2017 roku Adam Dudziński - szef projektu Lidl Podróże. To właśnie wtedy zrodził się pomysł na sprzedaż wycieczek za pośrednictwem platformy lidl-podroze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Plany były naprawdę ambitne, mówiono między innymi o wyjeździe na lekcje gotowania w towarzystwie Karola Okrasy. Jak się okazuje, pomysł zakończył się kompletnym fiaskiem. 

Więcej podróży nie będzie

Polska była ósmym krajem, gdzie wprowadzono ten eksperyment. W naszym państwie zupełnie się on nie udał. Lidl nie wytłumaczył, dlaczego wycofał się z pośrednictwa w sprzedaży wycieczek (firma nigdy nie była biurem podróży - świadczone przez nią usługi polegały na zamieszczaniu ofert innych biur).

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekło zdjęcie ślubne Anny i Bronisława Komorowskich. Uroda młodej Anny zwala z nóg
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Tak naprawdę nie wiemy, czy chodziło o małe zainteresowanie wycieczkami, czy może zbyt mały zysk płynący z ich sprzedaży. Jedno jest pewne - z Lidlem już nigdzie nie wyjedziemy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News