Nikt nie chce przegapić okazji, na półkach Lidla przed mikołajkami nic nie zostanie. Oszałamiające informacje

Nikt nie chce przegapić okazji, na półkach Lidla przed mikołajkami nic nie zostanie. Oszałamiające informacje Źródło: Wikimedia Commons/Jérémy-Günther-Heinz Jähnick

Lidl szykuje świąteczne promocje. Mikołajki już za pasem, później Boże Narodzenie, więc zaczyna się szał zakupowy. Produkty z popularnej sieci sklepów będą znikać w oszałamiającym tempie.

Lidl z okazji Mikołajek przygotował zaskakujące promocje. Szczególnie skorzystać z niej mogą kobiety, które nie wiedzą, co kupić swoim mężom, synom czy ojcom. W sieci sklepów znalazła się oferta, która pomoże wybrać odpowiedni i przydatny prezent, o wiele praktyczniejszy niż oklepany już alkohol i skarpety.

Lidl przygotował promocję, po której towar szybko zniknie z półek

Niejeden mężczyzna lubi majsterkować, czy to przy aucie czy składając meble. Nawet jeśli nie jest miłośnikiem naprawiania kranów i wkręcania śrubek, nierzadko przejmuje to jako swój domowy obowiązek. Jednak majsterkowanie jest znacznie prostsze, jeśli mamy do tego odpowiednie narzędzia. Dlatego warto skorzystać ze świątecznych promocji.

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi do pracy, wkręcanie śrubek i nawiercanie otworów na obrazy, czy wiszące półki będzie znacznie łatwiejsze. Obecnie w swojej ofercie narzędzi Lidl ma wszechstronną wiertarko-wkrętarkę udarową. Udar przydaje się, gdy trzeba wiercić w twardszych materiałach, takich jak choćby beton.

>>Zobacz akumulatorową wiertarko-wkrętarkę marki Parkside w atrakcyjnej cenie<<

Całe zestawy podstawowych narzędzi i sprzęt dla bardziej zaawansowanych

Czasami bywa tak, że jedno narzędzie to za mało. Jeśli skrzynka warsztatowa w domu nie była regularnie uzupełniania kolejnymi narzędziami, jedna wkrętarka może nie wystarczyć do złożenia mebli. Na szczęście można naprawić ten błąd w momencie, kiedy zaczynają się świąteczne promocje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie w korzystnej cenie, można kupić cały zestaw montażowy do składania m.in. mebli. Plastikowa skrzynka narzędziowa wyposażona jest we wszystkie podstawowe przyrządy do majsterkowania, które powinny znaleźć się w każdym domu. W zestawie znajdziemy wkrętak do szybkiego skręcania śrub oraz śrubokręt ze zmiennymi nasadkami. Dzięki temu jednym narzędziem można wkręcić zarówno wkręty, jak i śruby. Oprócz tego w skrzynce umieszczono zestaw kluczy imbusowych, kombinerki, miarkę, nóż tapicerski z wymiennym ostrzem, oraz najbardziej klasyczne i zawsze przydatne narzędzie - młotek.

>>Zobacz ofertę - Zestaw do prac montażowych z akumulatorowym wkrętakiem marki Parkside<<

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu
2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Czasami jednak trzeba wykonać bardziej zaawansowane pracy, które wymagają więcej czasu i wiercenia. Dlatego dla tych, dla których akumulatorowe wkrętarki mają za krótki czas pracy, znalazła się wiertarka udarowa, która przyda się przy trudniejszych zadaniach dla majsterkowicza.

>>Zobacz Wiertarka udarowa marki Parkside - tanio!<<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy

Następny artykuł