W Lidlu będą sprzedawać maseczki, ich cena i wygląd przebijają wszystko. Wiadomo, od kiedy

W Lidlu będą sprzedawać maseczki, ich cena i wygląd przebijają wszystko. Wiadomo, od kiedy Źródło: Jakub Kaminski East News

Lidl zdecydował się połączyć swoje siły z firmą Adrian, która na co dzień produkuje rajstopy, i wprowadza do swojej oferty maseczki ochronne. W sklepach popularnego dyskontu już niedługo będzie można kupić towar, który w ostatnich dniach przeżywa ogromny wzrost popularności. Wiadomo już, od kiedy można szukać ich na sklepowych półkach oraz jak będą wyglądać i ile kosztować. Gigant odpowiedział na potrzeby swoich konsumentów i zareagował na dynamicznie zmieniający się rynek nie tylko modyfikując godziny otwarcia swoich placówek, ale także rozszerzając asortyment.

Lidl wprowadził w swoim działaniu wiele zmian. Związane jest to z ogólnoświatową epidemią koronawirusa. To niejedyny duży dyskont, który zdecydował się na zmianę godzin otwarcia, ale wprowadzenie maseczek polskiej produkcji jest działaniem wyróżniającym się na tle konkurencji.

Lidl będzie sprzedawał maseczki ochronne

Lidl Polska podjął współpracę z firmą Adrian, która zajmuje się produkcją rajstop. Jest ona znana głównie z głośnych i oryginalnych kampanii reklamowych poruszających ważne tematy społeczne, tym razem jednak dwójka gigantów łączy siły i wprowadza na rynek maseczki ochronne. Klienci Lidl Polska będą mogli znaleźć je w sklepach od 30 kwietnia. Na duże uznanie zasługuje fakt, że firma z międzynarodowym zasięgiem zdecydowała się na złożenie zamówienia u polskiego producenta, który produkt swój w całości szyje na terenie kraju. Gwarantuje to ochronę miejsc pracy w zakładzie oraz jakość otrzymywanego przez konsumentów produktu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Specjalny projekt maseczki

- Projektując maskę ochronną, bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidl Polska nasz produkt będzie możliwy do kupienia w każdym sklepie sieci - powiedziała właścicielka firmy Adrian,  Małgorzata Rosołowska-Pomorska.

Firma już wcześniej szyła takie produkty, ale na zdecydowanie mniejszą skalę. O wszystkich swoich działaniach informuje na profilu na Facebooku, to tam także zamieszony został apel szwaczek, które szyją maseczki. Proszą one, aby każdy kto może pozostał w domu i nie narażał siebie i innych na niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Naukowcy alarmują, właśnie odkryto nowy sposób zarażania koronawirusem. Trzeba mieć się na baczności

2. Minister zdrowia powiedział, co może nas czekać do zimy. Czarny scenariusz

Czego można oczekiwać od produktu? 

Maseczki dostępne w Lidlu będą czterowarstwowe i wykonane zostaną z poliamidowej dzianiny, dzięki której przepływ powietrza nie będzie utrudniony. Według zapewnień producenta maseczka nie będzie uczulać i jest wielokrotnego użytku, wystarczy ją wyprać. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania. Zaskoczeniem jest niska cena, gdyż za maseczkę z Lidla trzeba będzie zapłacić jedynie 3,00 zł za sztukę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tata pana Pawła był zakażony i umarł. Rzeczy, które spotykają teraz jego rodzinę są straszne
  2. Wspaniała wiadomość ogarnęła wszystkich. Uwielbiany mistrz świata pokonał COVID-19
  3. Policyjny dron kontrolował plażę. Gdy policjanci zauważyli, co się na niej dzieje, oniemieli, natychmiast zaczęli działać
  4. Nie mieści się w głowie, Katarzyna W., dostawała w więzieniu listy od wielbicieli. Strażnicy o wszystkim wiedzieli
  5. Niepokojące wiadomości o Katarzynie Dowbor. Przeżywa dramat w czterech ścianach, "Życie z nas zakpiło"
  6. Nie pomyl się. Sok z kiszonej, a nie kwaszonej kapusty pomaga wszystkim kobietom w ważnych sprawach

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News