W tym tygodniu Lidl odpala niepowtarzalną promocję. Wielu straci przez nią głowę

W tym tygodniu Lidl odpala niepowtarzalną promocję. Wielu straci przez nią głowę Źródło: Wikimedia Commons/Own work

Lidl zapowiedział niespodziankę dla swoich klientów. W tym tygodniu czeka na nich niepowtarzalna promocja!

Lidl szykuje dla nas prawdziwą niespodziankę. Znana niemiecka sieciówka nie przestaje ani na chwilę zachwycać swoich klientów. Dopasowując się do panujących trendów, wprowadza na swoje półki coraz to ciekawsze produkty. W tym tygodniu możemy się szykować na prawdziwe gratki! Czym tym razem zaskoczy nas Lidl?

Wiodącym ostatnio trendem jest zachwycanie się naturalnymi i bio produktami. Naturalność wraca do łask. Z każdym dniem ludzie zwracają się bardziej i bardziej ku prostym kosmetykom. W sieci jest wiele przepisów jak z produktów, które każdy z nas posiada w domu, możemy wyczarować niesamowite kosmetyki i środki czystości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eko Lidl

Dla wszystkich płynących na eko fali, Lidl przygotował specjalną linię. Po produktach spożywczych dla wegan i wegetarian wprowadza kolejne przyjazne środowisku produkty. Tym razem padło na ekologiczną chemię!

Do swojej oferty Lidl wprowadził wyprodukowane przy użyciu naturalnych składników środki chemiczne. Produkty Pure Home by W5 zawierają je w 94-98 proc. Dzięki temu są bezpieczniejsze nie tylko dla środowiska, ale i dla nas. Każda osoba, która sprząta przy użyciu chemii, wie jak niebezpieczne może być używanie bardzo silnych produktów. Może przy tym dochodzić do podrażnień skóry, alergii lub bardzo groźnych wypadków, gdy na przykład produkt dostanie się do oka.

W skład nowej linii marki W5 wchodzą płyn do mycia naczyń, płyn do czyszczenia łazienki, płyn do czyszczenia kuchni, płyn do mycia szyb i luster, płyn do czyszczenia podłóg i płyn do WC. Jest więc w czym wybierać. Nowe produkty pojawiły się już w supermarkecie trzy tygodnie temu, ale teraz Lidl postanowił zrobić wyjątkową promocję. Ceny tych produktów można nabyć z 33% rabatem.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Sprzątając w mieszkaniu warto wybierać naturalne produkty. Te, które będą dobre nie tylko dla nas, ale i dla całej planety. Dobrze, że Lidl wprowadza rozwiązania, dzięki którym możemy bardziej dbać o ekologię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na kilka tysięcy złotych
  2. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  3. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  4. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  5. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  6. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

źródło : fakt24

Następny artykuł