Kosmiczne zarobki w Lidlu. Sklep szuka pracowników i mocno podniósł stawki

Kosmiczne zarobki w Lidlu. Sklep szuka pracowników i mocno podniósł stawki Źródło: commons.wikimedia/Jérémy-Günther-Heinz_Jähnick/

Lidl właśnie wdrożył plan poszukiwania nowych pracowników. By bardziej zachęcić do siebie potencjalnych członków sklepowej załogi, zdecydował się podnieść stawki. Miesięczna pensja naprawdę robi wrażenie.

Lidl jest jedną z większych sieci sklepów w Polsce, która oferuje nie tylko produkty spożywcze i chemiczne, ale również wszelkiego rodzaju tekstylia domowe. Każdego dnia w zaledwie jednym punkcie supermarketu może zjawić się nawet kilkaset osób. Nic zatem dziwnego, że wraz ze wzrastającą liczbą klientów, zaczyna brakować rąk do pracy. Zadecydowano zatem o poszukiwaniu nowych pracowników, a by przedstawiana przez sklep oferta wydawała się jeszcze bardziej korzystna, podniesiono płacę. 

Lidl szuka pracowników 

Sieciówka, która znajduje się w czołówce polskich supermarketów, poszukuje osób do pracy zarówno na stanowisko kasjera, jak i magazyniera czy nawet menedżera. Łącznie Lidl chce zatrudnić aż 1000 pracowników.

- Lidl Polska to stabilny i solidny pracodawca. Cenimy każdą osobę zatrudnioną w strukturach Lidl Polska, dlatego oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie i szereg dodatkowych benefitów. Cenimy talenty i pozwalamy im się rozwijać. Oferujemy szereg szkoleń, a ścieżka rozwoju jest jasna i wspólnie ustalana. 55 proc. awansów to awanse wewnętrzne, a co warte podkreślenia 70 proc. stanowisk menedżerskich zajmują kobiety - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager w Lidl Polska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sieciówka mocno podniosła stawki. Miesięczne wynagrodzenie robi wrażenie 

By jeszcze bardziej zachęcić potencjalnych pracowników, Lidl zdecydował się przełożyć słowa w czyny i podnieść stawki na każdym oferowanym stanowisku. Kwoty różnią się oczywiście nie tylko od zajmowanego stanowiska, ale również lokalizacji, w jakiej osoba podejmie pracę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. Rusin nagle zaatakowała Gessler na żywo w DDTVN. Kraśko od razu zareagował. "Ja bym tego na głos

Wynika z tego zatem, że na start nowy pracownik otrzyma od 3100 do 3850 złotych brutto. Już po roku pensja urośnie od 3250 do 4050 złotych brutto, a po dwóch latach od 3450 do 4350 złotych brutto. Operator wózka widłowego w centrum logistycznym może liczyć się z miesięcznymi zarobkami rzędu 4050 złotych brutto na start, natomiast już pod trzech latach nawet 4900 złotych brutto. Na stanowisku menedżera na samym początku możemy spodziewać się pensji w wysokości od 4400 do 5000 złotych miesięcznie, po roku będzie ona wynosić 5000 - 5500 złotych brutto, a po dwóch latach 6300 do 6800 złotych brutto.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy  
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Spora podwyżka minimalnej emerytury! Świetne informacje dla emerytów
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. TVN: Koszmarne skutki dzisiejszej ulewy. Dwie osoby ranne, setki powalonych drzew

Źródło: gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News